Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Nevím nevím. Tahle epizoda je sice skvěle, tak nějak po Trierovsku, zrežírovaná a natočená, ale svým obsahem je totálně prázdná, nijaká. Čtyřicet minut jsem čekal, co se stale a ono se nestalo lautr nic.

Černé zrcadlo - DJ na odstřel (2017) (epizoda)

Sice milý a pozitivní, ale taky docela nudný, málo vtipný a hrozně roztahaný. Nějakej nápad tam sice byl, ta pointa je zajímavá, ale celkově je ta epizoda taková prázdná, jednoduchá. Za mě určitě jeden z nejhorších dílů seriálu. Bohužel.

Černé zrcadlo - Krokodýl (2017) (epizoda)

Zajímavá krátká detektivka, které škodí snad jenom DOST lineární děj. Není tu absolutně žádná snaha o nějaký dramatický zvrat nebo překvapení. Zkrátka všechno dopadlo tak, jak mělo. Ale ten samotnej závěr mě pobavil. Crododile asi není epizodou, kterou bych si měl nějak zvlášť pamatovat, ale už pro tu sympatickou atmosféru si ji rád pustím znova.

Černé zrcadlo - Arkangel (2017) (epizoda)

Už trošku vyčpělý téma a dost předvídatelnej děj. Jeden z těch slabších dílů, kde mi teda obě hlavní postavy přišly dost nesympatický... Nevím, Arkangela někdy zkusím zkouknout ještě jednou, ale moc šancí mu na úspěch nedávám.

Černé zrcadlo - USS Callister (2017) (epizoda)

Z dílu, kterej začal tak trošku komiksově a na chvíli pokračoval v trošku nudným futuristickým stereotypu, se vyklubala skvělá zápletka s fantastickým záporákem. Je to trošku drama, trošku sci-fi, trošku komedie, trošku parodie a to mě tu ohromně bavilo (byť se normálně tomuhle mixu žánrů vyhýbám a když už, tak ho kritizuju – zvláštní). USS Callister je pro mě určitě jedním ze tří, čtyř nejlepších dílů seriálu. A jen tak na okraj – Cristin Milioti v roli Nanette Cole je roztomilá jak mraky. 😇

Oko v oblacích (2015)

Takovej příjemnej rychlofilm na jedno zkouknutí. Není tu vyloženě nic špatně, ale stejnětak ani nic extra skvěle. Zkrátka jsem se docela dobře bavil, ale znovu si film jen tak nepustím.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Panebože, za co nás ty scenáristi trestaj?! Ale je fakt, že by bylo nefér všechen tenhle odpad svalovat jenom na scénář. Tady je totiž špatně absolutně, ale absolutně všechno. Scénář, herci, dialogy, kostýmy, kamera, zvuky... fakt všechno.

Pat a Mat ve filmu (2016)

S Patem a Matem je samozřejmě sranda, ale FILM to skutečně není. Každá epizoda zvlášť fungovat bude, ale takhle poslepovaná necelá hodina a půl prostě nebaví.

Špunti na vodě (2017)

Furt si říkám, kam až může úroveň český kinematografie klesnout, když už neumíme natočit ani 80 minut dlouhou komedii. A furt si taky říkám, kam až můžou klesnout nároky diváků, když tu tenhle počin má 62 %. 👎

Teror (2016) (TV film)

Zápletka je tady, pro účely filmu, samozřejmě hodně zjednodušená, ale na výsledným hodnocení to nic nemění... Byť jsem zatím neviděl úplnej závěr (není obsaženej v tý 85minutový stopáži), v podstatě to nevadí, protože pro film jako takovej není až tak důležitej. Tady si divák musí závěr doplnit sám. Každopádně se jedná o hrozně zajímavej filmovej počin, kterej si zaslouží pozornost. Navíc věřím, že jsem se na něj nedíval naposled.