Debbie a její parťačky (2018)

Tak tohle je zklamání! Debbie plánovala největší krádež šperků v Americe tak dlouho, že nezbyl žádný prostor pro chyby - rozuměj drama. A tak se dlouhých 110 minut jen díváme na to, jak svůj dokonalý plán naprosto dokonale probíhá, a není to nic než velká nuda. Ani moc vtipu to do vínku bohužel nedostalo, takže přirovnání Hlada k prohlížení katalogu s předraženou módou (s přehlídkou cameo rolí), je na místě.

Toy Story: Prehistorický (2014) (TV film)

Dvaadvaceti minutový kraťas přináší nový originální, krátký a milý příběh do světa Toy Story.

Ve jménu krve (2016)

Mel Gibson se svou vrásčitou, životem ošlehanou tváří hraje věčně naštvaného bývalého člena moto gangu - no tomu prostě musíte baštit i s navijákem! Po všech těch jeho kontroverzích mu tyhle role drsných típků neskutečně sedí. Tohle je navíc schopně natočené, má to drive a za mě i povedený závěr.

Trabantem až na konec světa (2014)

Tak seriál je nepochybně lepší, protože aby se to všechno vešlo do 100 minut, je to tu všechno tak trochu jako z rychlíku. Kluci mají sice někdy víc štěstí než rozumu, ale je to zábava.

V kapradí: Film (2019)

Nejzábavnější z celého "filmu" jsou, kromě mnoha příjemných cameo roliček, závěrečné titulky. Jinak mi tenhle typ humoru (rozuměj trapné zesměšnování) vůbec nic neříká.

John Wick 2 (2017)

Ne tak dobré jako první díl, byť je to velmi pěkně obsazené, akční scény jsou opět efektní a zábavné, ale logika tu často pokulhává, a to je u antihrdiny typu Wicka, který si hodně potrpí na dodržování pravidel, pro mě dost problém.

Město (2010)

Syrová atmosférická kriminálka, zručně natočená a z jistotou zrežírovaná. Adrenalinové akční scény maji správný říz a parádní hudební podkres. Přesto pár chybiček by se našlo, hlavně ve scénáři, a závěr je malinko slabší.

Trojí hranice (2019)

Obavy nakonec nebyly na místě. Triple Frontier je velice povedený film z dílen Netflixu, trefně obsazený a zručně natočený. Postavy jsou uvěřitelné, výprava bez kompromisů a prostě dobře se na to kouká. Za mě jen trošku nedotažený závěr/finále, jinak velká spokojenost.

The End of the F***ing World - Série 1 (2017) (série)

Něco na odreagování, taková rychlá a zábavná jednohubka. Díky 20 minutové stopáži to velmi rychle odsýpá, celá sezóna se nechá skousnout za jeden večer, což je příjemná změna. Lepší tři.