Nenávist, kterou jsi probudil (2018)

Dávám bůra. Protože problematika černochů v USA jde mimo mne. Myslim i mimo celou Evropu. Tady ten film málokdo z nás pochopí. Už jenom v první části filmu školení rodičů o tom, kde mít ruce, když vás bude kontrolovat policie. A kontrast tomu všemu je ten náš "čecháček" pablb Majkjepán. (pozor, vím jak se to píše)

Ve stínu (2012)

Tak na tohle se dá koukat. Jako starý český kriminálky. Dobrý styl. Trojan je excelentní. Zase.

Volyň (2016)

Krutý.

Klér (2018)

Ta to je hustý drama.

Holmes a Watson (2018)

Tak to byla zase pecka. To je tak absurdní humor. Neskutečně vtipný. Nerozumím hodnocení. Vždyť spousta přispěvovatelů je tak znalá, a tohle jim uniká. Jak je to možné? Třeba to zkoumání uhlí - jak byl Holmes celej černej - to byla taková paráda.🤑 Nebo ta blicí scénka - sorry jako, ale děsně super.👍❤💥

Tísňové volání (2018)

No, za mě velmi dobrý. Jen telefonicky? Nevěřil jsem tomu, že to jde. Změna v postoji vůči sobě byla geniální. Tomu hodně věřím a bylo to dobře zahráno.

Den patriotů (2016)

Výborně přiblížena činnost bezpečnostních složek. Skvěle natočené.

Temný případ - Série 3 (2019) (série)

To ti bylo tak zdlouhavé. Ty prolínačky tří životních období taky byla pěkná nuda. Podle mého veliká přemotivovanost tvůrců vedla ke skáze. První serii nikdo nikdy netrumfne a nikdo se jí ani nepřiblíží. Tečka. Na další Temný případ už se netěším. Není na co. Dávám like pro výstižný komentář Cervenaka.

Táta je doma 2 (2017)

Taky skvělé, ale už ne tak jako jednička. Mel Gibson tam byl zbytečnej.

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Neskutečné. Přátelé, nadhled, nadhled. Třeba: "Kde bydlíte?" "Pod Juliskou, plné fotbalových hvězd. Občanem jsem Prahy 6. ... ." "to je zase dneska den" --- "Teď nastal čas, slyšet váš hlas." Plbý počet hvězd za plný počet hereckých hvězd.