Surfařka (2011)

Síla osobnosti, síla rodiny, touha po žití a po životě. Síla.

Jack of the Red Hearts (2015)

Moc krásný příběh. Film jasně ukazuje, že člověk neustále zraje, když teda chce. A dál je vidět, že v životě nepotřebujeme žádná vysvědčení a jiná lejstra. Jen touhu, chuť a odhodlání. A zájem o to sbírat zkušenosti.

Logan: Wolverine (2017)

Moc kruté scény, bez příběhu. Žádná hláška, žádný důvtip v akci. Jen zabíjení, zabíjení a zabíjení. Takový hódně veliký nic.

Jednej správně (1989)

Pro mě byl film trochu takový moc intelektuální. Zřejmě jsem nebyl tak úplně naladěn. Pravda je, že jsem ho sledoval v brzkých ranních hodinách. Zkoušet ho už nebudu. Ale některá témata se mi moc líbila. Dialogy italského otce se syny, starý černoch atd.

Píseň za chudého chlapce (2003)

U těchle filmů mě přepadá naprostá bezmocnost. Lidi jsou hnusáci - jen některá většina. Zbytek ... .

Teorie všeho (2014)

Pna Hawkinga nemám moc rád. Ale před jeho způsobem života musím smeknout. I před jeho manželkou. Jsou to opravdu vyjímeční jedinci. Film mě překvapil obsahem. O tom, co je ve filmu, jsem neměl ani ponětí.

Uteč (2017)

To bylo tak svižné, neotřepané a i napínavé, že jsem sám překvapen, jak se mi to líbilo. Hlavně díky atmosféře. Je to rozhodně na 5 hvězd, i když si myslím, že by to mohl být větší trhák, kdyby to bylo kratší, nebo se naplno využil ten potenciál námětu. Vidět to v kině, tak si to nechám zabalit domů na potom, až vyvenčím psa. 90 minut by bylo ale nejlepších, podle mého soudu.