The Fixer (2008) (seriál)

Nic moc. V roce 2009 to mohla být špička. Teď po deseti letech je to klišé. Nuda nuda nuda nuda nuda nuda. Šeď šeď.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Po tolika letech pořád stejný rytmus a spád. Vytýkat by se mohla miliarda věcí. Tohle je jistota. Je dobře, že to pokračuje. Mám z toho radost. Večer v sobotu, pohoda před zprávama.

Princip slasti (2019) (seriál)

Šaškárna. Šašek v Oděse, Šašice ve Varšavě a Klaun v Praze (myslim postavy, s úctou k Rodenovi). Nakonec ten Otík je přece jen nejlepší. A ten dabing je příšerný. I herců sebe samých - i když už i tohle dabování je nesnesitelný, tak ať se tvůrci zamyslí. Vůbec mě nezajímá, kdo to udělal a ani proč. Kašlu na to. Jsou lepší věci na koukání. I třeba z pozdější produkce a klidně s titulkama.

Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Za to, co se mnou udělali ty první dva díly této sérii, dávám plných 10 hvězd. A nebudu to měnit, kdyby to byl obrat čelem vzad. Protože to je raketa do hlavy.

Posel (2009)

Debilní války. Skvělý film, který ukazuje, jak jsou války debilní.

Marta (2019) (pořad) odpad!

S Marešem se na Primě nedohodli a vytvoří tohle? Trošku ostuda celé Primy.

Sever - Pomáhat a chránit (2019) (epizoda) odpad!

Hluboce nesmyslné. Výslechy? Trapárna (Fiala říkal: "... ". Je to pravda nebo ne?) A pan vyšetřovatel je tak děsně smutný. A přitom hláška v ložnici: "žádný city, chodí tam jen do práce." A klukovi budoucí policista říká: Potom už půjdeš spát. Nebo se nazlobim." Mě tedy nazlobilo, co jste pro nás zase natočili.