Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Má to šťávu. Je to uvěřitelný. Líbí se mi to moc a moc. Dívám se podruhé. Tak, a už se dívám v TV po třetí.

Legendy zločinu (2015)

Řekl bych, že Emily Browning tomuto dílu brala, než dávala. Kde nechala charisma. To by měla být ženská, kvůli které se chlap jako Reggie chce změnit. Kvůli takový kuně bych se měnit nechtěl. Je to prázdná Frances! A v tom vidím propad tohohle filmového počinu, díky zahrané ženské roli. Respect

Fargo - Season 2 (2015) (série)

Neuvěřitelné záběry dokonalé kamery. Je to k sežrání.

Stážista (2015)

Tak to bylo klouzání po povrchu. Vůbec se jim to nepodařilo vytěžit. I když podobných filmů je minimálně dobrých už nějaké množství.

Benga v záloze (2010)

Legranda. Mě to bavilo doopravdy hrozně moc. Viděno pětkrát. Zatím jenom pětkrát. Dialogy a suchost tomu dávají glanz, neboli oslňující lesk.✨✨✨ Už jsem to viděl po devátý. Čím dál více si uvědomuji, jak je to dokonale napsaný scénář. Ten film se nemůže okoukat.

Suburra (2015)

Svižný film. Skvělá výprava. Uvěřitelný, že to tak opravdu je. A poučení? Nikdy se nezaplétej s nikým, kdo je na druhé strně morálního života. Buď jsou krutí, nebo zbabělci. Ale ta zbabělost je vzhledem krutosti pochopitelná.

Modré stíny (2016) (seriál) odpad!

Vyhozené peníze. Co to má znamenat. Miluju detektivky. Vždyť 1. oddělení bylo to docela fajn. Jak to, že ČT se potom podepíše pod takový paskvil. Zvuk, kamera, všechno do absolutního mínusu. Chtěl bych něco vědět o tom kinu, jak píše v komentu xxmartinxx. Chtěl bych vidět, jak Novotný dostává přes držku za to jeho machrování - na vesnici uvěřitelný, jako detektiv ubohý herectví. Ten se schodil, ten David jeden. Chtěl bych vidět detektivní seriál z české produkce, který má kolem 80%. Na druhou stranu, je to pořád lepší než ten "Atentát" na Nově, i když výprava je fakt skvělá.