Král curlingu (2011)

Miluju tento film. Jsem mu oddán. Absurdní. Vtipné. Laskavé. Chce to mít nadhled. Tak třeba: "Ten pes pelíchá."nebo "Nemá smysl mít bundu se zipem až nahotu, když si ho nezapneš. To si pak raději kup bundu, která zip nemá. Třeba pončo." nebo "Hrubý. Ten led je moc hrubý." nebo "Jsou tu chomáčé."

Atentát (2015) (seriál) odpad!

To je tak smutný, že ty herci to hrajou jako na divadle. To přehrávání mě ničí. A nejvíce mě trápí, jak jsou nafrněný. Ach jo. Tam v těch výkonech není trošku autentičnosti. Žijou normální životy? Aby to z toho trochu odkoukali?

Muž na laně (2015)

Neskutečná závrať. Film dokázal svýrat žaludek, spotit ruce i nohy studeným potem. Nádherná kamera, pěkné záběry.

Gomora (2014) (seriál)

Nějak tomu nemůžu přijít na chuť. Je to takové mdlé a chudé. Nějak mi tam nesedí ten kápo. No uvidíme, jak se to vyvrbí. Jsem ve třetím dílu, takže tomu dávám ještě šanci.

Tři bratři (2014)

Normálně pustím TV. Tak sedím a koukám. A najednou jsem překvapený, jak se mi ta pohádka moc líbí. Sám bych si nepustil, díky hodnocení ČSFD. A to by byla chyba. Takže tak.

Horem pádem (2004)

Excelentní plejáda výtečně hrajících herců.

Osm hrozných (2015)

Je to silný kafe. Nejdříve taková nádherná konverzačka. Dialogy jako víno. Ale potom. Jak říkám, silný kafe. Tarantino mě překvapil. Popravdě nevím, jestli to má v hlavě ok. A ještě k hudbě.´Hudba je famoóóóóózní. Mohl by si konečnčně zkusit natočit nějakou komedii.

Banksy v New Yorku (2014)

No, tohle je fakticky akční umění. Má to grády. Kdo se podívá na můj avatar, pochopí, že Banksyho žeru už od roku 2005, kdy jsem ho poprvé objevil. Od té doby se se mnou táhne. A jsem rád. Díky.

Mezi vlky (2011)

Gerardo Olivares (režisér) se mohl osvobodit od závěrečného patosu. Velká škoda toho závěru, jak tam už dospívající Marcos má snahu létat, Nebudu to kritizovat. Posledních dvacet minut se mi prostě nelíbila. Jinak to bylo takový klidný, pohádkově příjemný pokoukáníčko, i když asi životní příběh.