Suburra (2015)

Svižný film. Skvělá výprava. Uvěřitelný, že to tak opravdu je. A poučení? Nikdy se nezaplétej s nikým, kdo je na druhé strně morálního života. Buď jsou krutí, nebo zbabělci. Ale ta zbabělost je vzhledem krutosti pochopitelná.

Modré stíny (2016) (seriál) odpad!

Vyhozené peníze. Co to má znamenat. Miluju detektivky. Vždyť 1. oddělení bylo to docela fajn. Jak to, že ČT se potom podepíše pod takový paskvil. Zvuk, kamera, všechno do absolutního mínusu. Chtěl bych něco vědět o tom kinu, jak píše v komentu xxmartinxx. Chtěl bych vidět, jak Novotný dostává přes držku za to jeho machrování - na vesnici uvěřitelný, jako detektiv ubohý herectví. Ten se schodil, ten David jeden. Chtěl bych vidět detektivní seriál z české produkce, který má kolem 80%. Na druhou stranu, je to pořád lepší než ten "Atentát" na Nově, i když výprava je fakt skvělá.

Spectre (2015)

Kdyby se ten film ještě trochu zpomalil, tak by začal jít pozpátku. To přísahám. Už by s tím Blondem měli přestat.

Cesta do zatracení (2002)

Děti jsou neposlušné, a odnesou to rodiče. Ještě že nerodím, protože bych si to vyčítal celý život. Takhle je vina na manželce.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Pořád to sleduju, to je pravda. Klidně by to už mohlo skončit. Dnes jsem dokoukal 9. díl 6. serie.

Room (2015)

To je promakané dílo. Od začátku do konce. Brie Larson a Jacob Tremblay hráli jako filmové legendy. Scénář absolutně stoprocentní. Psycho v takovém podání se vidí jednou za deset let.

Dva dny, jedna noc (2014)

Nádherné sociální drama. Velmi pěkně vybarvené postavy. Nic nepřiklášené, vše maximálně dotažené. Marion hrála moc dobře autenticky, odhodlannost, naději i odvahu. Je to i nádherný pohled do života francouzů. Nádhera.

Most - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Dokoukal jsem právě tři serie Chicago P.D.. Takže nástup Mostu byl z jiného soudku. Ze začátku aklimatizace, rozjezdík. Ale potom, nejdnou to cuklo a už jsem v tom jel. Z kopce a jako po másle.

Most (2011) (seriál)

To je libůstka. Dramatické, napínavé, nápadité, chtě nechtě i humorné (aspoň první a druhá serie. třetí je smutná, tím, čím jsou ty dvě humorné). Je to vynikající seriál.

Policie Chicago (2014) (seriál)

Je to zdravě surové. Hmmm. Za mne 7 hvězdiček.