Marta (2019) (pořad) odpad!

S Marešem se na Primě nedohodli a vytvoří tohle? Trošku ostuda celé Primy.

Sever - Pomáhat a chránit (2019) (epizoda) odpad!

Hluboce nesmyslné. Výslechy? Trapárna (Fiala říkal: "... ". Je to pravda nebo ne?) A pan vyšetřovatel je tak děsně smutný. A přitom hláška v ložnici: "žádný city, chodí tam jen do práce." A klukovi budoucí policista říká: Potom už půjdeš spát. Nebo se nazlobim." Mě tedy nazlobilo, co jste pro nás zase natočili.

Heavy Trip (2018)

No celkem milé, ale nevyužité možnosti.

O život (2019) odpad!

To bylo zoufalé. Příběh a vše ostatní.

Week and Show Tomáše Matonohy (2019) (pořad) odpad!

Prima je fajn TV. Je nji občas oporavdu hrábne neskutečným způsobem. S Marešem Leošem se nedomluví a vyumělcovaným Tomášem Matonohou se pustí dop projektu. To mu se nedá porozumět.

Krokodýl Dundee (1986)

Sami to nevyhledáváme, že bysme si to doma pustili třeba z DVD. Ale když to běží v TV, tak to je vždy trhák, na který se koukáme, a druhý den při opakování klidně znovu. Když tedy neběží "50 x a stále poprvé". To je krapet lepší

Ostravak Ostravski (2016) odpad!

Hodně smutná situace, když se tohle pustí do éteru. Opravdu smutný. Smutnější než princezna.

Velká hra (2017)

JJ. Příležitosti pomáhají s existencí a nebo kazí životy.

První člověk (2017) (TV film) odpad!

To snad ne! Zoufalství nad zoufalství.

Živé terče (2019) (seriál)

Ty bláho. Veliký potlesk. To je povedená kriminálka. Neskutečná spokojenost. A hlavně - Melíšková Klára. To je madam herečka. Třeba ty výslechy - "... přiveďte psy!" "Co prosim?" " ... taky žertuju." Vodníka jsem vypnul po 20 minutách a ani jsem to nehodnotim, ale tohle je neskutečně luxusní.