Black and Blue (2019) odpad!

Tak to bylo ubohý. To bylo tak ubohý. Ve všech směrech. Jak profesně, scenáristicky, režisérsky, herecky. Příběhově - Šaškárna. Nic v tom nedávalo smysl. Nechápu to vysoký hodnocení. Přes 60? No ty jo.

Nepohádky (2018) (seriál)

Podle mě hodně napínavé. Sem tam utekla logika při vyprávění příběhu, ale dejme tomu.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

To mě bavilo. Ty tři serie byli hustý. Dvě posledni vyždímaný. Ale celkově mi byli všichni sympatický, super anglická angličtina a neskutečně perfektní scénář. Rachot.

Obhájce (2011)

Všechno se vrátí. Všechno. Vždycky. Dobré i zlé. Všechno.

Jak na věc (2002)

Rodinková oddychovka. Nic násilného.

Joker (2019)

Jako fajn podívaná. Celkem bez akce, ale s napětím. Moc dobře odvedená práce, Joaquin je velmi schopný herec. A nebo to nehrál? New York je výkladní skříň dnešního světa.

6 underground: Tajné operace (2019) odpad!

Je to jako když si k obědu dáte spálený biftek, ale studený, převařenou rýži, ale studenou. Přesolenou polívku. Mdlé kafe přelazené a okoralý zákusek. Prostě žádná radost. Je to žalostné, bez kapky soudnosti.

Srážka s láskou (2019)

Vtipné situace, vtipný hlášky. Ale nebylo to marný.

Parazit (2019)

Taková námaha, žít život podvodníka.

Irčan (2019)

To omlazení je katastrofa. Hnus. Kdyby ho hrál jiný herec, bylo by mi to milejší. A nebo to měl hrád mladý herec a postupně ho líčit spolu s věkem. Když chodil jako mladý, stejně se ploužil bez života. KAtastrofa. Snad od toho upustí. 3 a půl hodiny dlouhý film, v době, kdy jsou na trůnu seriály? No nazdar. Jako seriál to mohlo být geniální, i když proč oslavovat psychopatickýho vraha.