Dunkerk (2017)

Byl jsem na tom v děsně pitomým kině v Chebu. Byla to otřesná projekce. Ale film i přesto zanechal v mysli stopu jak příběhem, způsobem vyprávění, tak i způsobem natočení. Budu si to ještě muset pustit jednou. Ale to vlastně jasný. Parádní film. Těším se na něj, jak kdybych ho neviděl. Cillian Murphy tam měl takovou nepříjemnou roli. Přál bych mu spíše nějakého hrdinu.

Predestination (2014)

Ethan Hawkw na výbornou a Sarah Snook taky, jen ale coby jako žena. Jinak tento film není mým šálkem kávy. Proto 3. V kině se musí moc přemýšlet, aby se to pospojovalo. Chci, aby mi to samo zapadalo. Chci si u filmu odpočinout.

Smrt ve tmě (2016)

To bylo strašidelný. Fakt zase něco, co tady dlouho nebylo. Beru.

Převrat (2015)

No, nečakané, překvapivě svižné, celkem bez patosu, ani trochu nudné.

Hořkých sedmnáct (2016)

Takové vesele upřímné, upřímně veselé. Dávejte si pozor na spojky.

Rváčův deník (1995)

Dicaprio ve svých 21 letech opravdu na sebe upozornil svým stylem hraní. Hraje v tomto filmu velmi přesvědčivě. Příběh je zase ten jeden, kdy máte vztek na celý systém, že tohle to se vůbec dá prožít v nějakém životě, v nějakém městě.

Ctihodný občan (2009)

Překvapivé a velmi napínavé dílo, které překvapuje od začátku do konce.

Storm Warning (2007) odpad!

Chichotám se tomu, jaká to byla blbost. Chichi.

Veteráni (2009)

Že by to byl nějaký šlágr mezi komediemi, to ne. Spíše komedie na neděli ve 20:00 na ČT1. Vtipů bylo dost, ale musí se dávat bacha. Nelituji času, který jsem u toho strávil, ale tím to končí.