Veronica Marsová (2014)

Po několika letech opět potkáváte své oblíbené přátele a tu úžasnou blond protivnou holčinu. Oh Veronica I missed you!

Padesát odstínů šedi (2015)

Původně jsem měla v úmyslu zcela objektivně ohodnotit film jako takový bez předsudků a spojitosti s knihou. To ale jednoduše nejde. Vezmu li pouze v potaz to jak se film drží předlohy tak tady musím dát 99%. Vezmu li v potaz film, "au au". Anastázie, která promuje z anglické literatury potká naprosto běžný jev a to je ani ne třicetiletý pohledný milionář s vlastní helikoptérou. Ne, že bych jí to nepřála, ale opravdu študovaná holka potřebuje google na slovo "submisivní"?! Vždyť éra Jane Austenové ve které Anastázie myslí, že žije je plná submisivních natvrdlých děvčátek. Čert vem to, že je panna, i to že je asi slepá a vůbec jí nedojde kolik chlapů kolem ní jí vlastně snaží dostat, ale proč?! Christian je úplně jiné kafe. Bohatý, mladý, krásný a se strašákem ve skříni. Dozajista komplikovaný chlapec. Můžete mi ale vysvětlit o čem je ta smlouva? Tento fakt zcela popírá fakt dominance a submisivity, která má být o důvěře a ne o tom, že se k tomu někdo upsal. Nicméně bych ráda viděla ten okamžik kdy se Christian půjde s Anou soudit za porušení smlouvy! Tenhle celý příběh je naprosto na hlavu a jediné co jsem si z toho odnesla je to, že Ana si ze své, na svou stupiditu, velké nabídky jednoduše vybrala toho nejbohatšího! Co se týká herců, tak u Jamieho naprosto postrádám jakýkoli cit. Jediný co cítím je "bože ta je blbá, že bude snadné ji seřezat". U Dakoty, vyžilé třicítky je to jiné kafe. Zcela přesně vystihla postavu infantilní američanky, která po čtvrt století žila mimo realitu všedního dne! (Kadeřník, makeup ... vážně holka?!) Jedinou hvězdu si tak odnáší fakt, že se filmaři mohli vyřádit na nadmíru sexuálně přitažlivých hercích, ale oni si zvolili normální lidi. Dobrá, to je tak za půl hvězdy. Druhou polovinu hvězdy získává věrné zpracování knihy. A víc ani ťuk!

Sedmý syn (2014)

Šedivý stařík, který všem nakope zadek. Říkala jsem si, ten bude super. OMYL. Kolonela Bridgese, maskota KFC se špatně padnoucí zubní protézou, jsem měla sto chutí zabít už po 10 minutách. Mé dívčí stdce miluje Bena Barnese, ale i on se bohužel také časem zapojil do série postav "eh, když ho zabijou tak je mi to fuk." Během 103 minut (které byly jako věčnost) jsem si nevytvořila sympatie ani k jedné postavě. Krásná mladá čarodějka byla ihned na zabití, Julien Moore byla jak holka z vyššího ročníku co všechny šikanuje, plejáda rádoby různorodých super padouchů byla k smíchu a potvora hrající si na Žvejkala co chčije do ohně ... to už bylo jen k pláči. Za celý film nepochopíte pointu sedmého syna sedmy synů a nakonec si řeknete jen "díky bohu, že je konec". Od filmu, u kterého jsem očekávala alespoň kvalitu Hvězdného prachu, jsem se nedočkala ničeho. Sorry Bene ... možná jindy.

Království (2013) (seriál)

Historie upravena po vzoru komerce. A víte co, vůbec mi to nevadí. Chcete realitu, pusťte si Tudorovce, chcete krev, prosím, Hra o trůny ... chcete si odpočinout u Mladí a neklidní za dob Stuartovců? Here we go. Popravdě nehistoričnost kostýmů mi vůbec nevadí (až na bílé svatební šaty), ale opravdu mě udivuje rozdíl v českém a americkém hodnocení. CSFD 62% IMDB 7,7/10

Kdyby byly ryby (2014) (TV film) odpad!

Normálně bych řekla že PP dělal windows, ale to by byla trochu velká ryba do českého rybníku.

Teorie všeho (2014)

Pohled na krátkou osu života jednoho člověka. Povrchní vyprávění toho jak to bylo a nic víc. Na můj vkus to postrádalo city.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Ideální animák pro děti i dospělé. Děcka se smějí svým jednoduchým vtipům a vy se smějete těm pro dospělé!

Mamas & Papas (2010)

Neosobní pohled do života lidí, co děti mají a nechtějí, nemají a chtějí, mají a přišli o ně, mohli mít a zbavili se jich. Nakonec si bohužel řeknete jen "dobrá, další". Nic víc vám totiž tento film v hlavě nenechá.

Dům (2011)

Příběh o tom, jak to vypadá, když si rodiče jdou za tím co chtějí jejich děti. Bez ohledu zda to taky chtějí nebo ne.