Zpívání v dešti (1952)

Nádherný muzikál ukazující zrod a nástup muzikálu na filmová plátna. Nehledejte zde žádný hluboký děj, nechte se unášet krásnou hudbou, neuvěřitelným tancem a šíleným hlasem herečky němé éry!

Pán času (2005) (seriál)

Ke shlédnutí jsem byla "donucena" velkým množstvím whovianů v mém okolí. Po několika dílech jsem na sobě mohla pozorovat přeměnu ve whoviana i já. Teď už si díly nepokrytě užívám, směju se a pláču jako by šlo o příběhy mých přátel. Doctore, dokázal jste to!

Afghánistán bez obalu (2011) (TV film)

Trochu mě zklamala stopáž, doufala jsem, že toho uvidím víc. Vzpomínky mi ale zůstanou a jsem ráda, že pánové neměli opět rozmazané obličeje. Večery s Counter Strike super...pokud nespíte vedle a nejste po** až za ušima :D

Amazing Spider-Man (2012)

Osobně jsem byla k tomuto dílu velmi skeptická. Nejsem příznivce remaku remaků (Batman atd.), bála jsem se, že mi bude nabídnut stejný příběh kluka s vnitřními problémy, kterého trápí zelený skřítek, ale musím uznat, že jsem byla příjemně překvapena. Marc Webb se poučil od starších a úspěšnějších brášků z Marvelu a vytvořil tak plnohodnotného hrdinu, který již není černou ovcí této rodiny (nebreč Tobey). Mladšímu a pružnějšímu Spíďovi nadělil temný začátak á la Bruce Wayne, stejně tak mu připsal kamaráda poldu, přihodil mozek a humor Iron Mana a nešetřil opravdovou bolestí. Trochu mě jen zklamala Ema Stone, která opravdu nevypadla jako středoškolačka. Suma sumárum, příjemně prosezené dvě hodiny v kině a ukázka toho, že Spíďa může brečet a nemusí vypadat jako debil. A na konec STAN LEE ROCKS!!!

Chňapáci (2012)

Naprosto klasický béčkový horor...s jedinou unikátní pointou - EMZÁCI NERADI OPILCE, COŽ ZNAMENÁ, SE POŘÁDNĚ OŽRAT.

Na shledanou, tati (2011)

Na tento snímek jsme se těšila minimálně kvůli tématu. Bohužel chvílema měl film hluchá místa pár nepochopitelných scén.

Mejm kámošům (2010)

Příběh o kamarádství mladých pankáčů...příště prosím bez krve!

Dracula Daria Argenta (2012)

"V době emo upírů, kteří spíše než krvelačné bestie připomínají navoněné metrosexuály ze stránek módních magazínů, se Dario Argento rozhodl vrátit příběh otce všech nemrtvých" Omluvte mě pane režisére, ale potoky krví, vaše nahá dcera, špatný anglický přízvuk, špatní herci a otřesné vizuální efekty degradují upírskou kinematografii snad více než vegetariánští upíři.

Na slaměné cestě (2012)

Portugalsko finský western je samo o sobě zajímavá kombinace. Film bohužel servíruje pouze protáhlé a nic neřikající záběry. Film o pomstě a ovcích, bez pomsty a ovcí. Snímek o tom, že cesty vedou svým směrem ať chcete tak či onak.

Mizející vlny (2012) odpad!

V tento film jsem vkládala velké naděje po přečtení popisu. Bohužel jsem se dočkala pouze zabití prvotní myšlenky sexem, groupen sexem, masturbací, menstruací, násilím, množstvím odporných pih ... a jestli jsem ještě na něco zapomněla tak mi to odpusťte. Suma sumárum, pokud nejste naprosto vyšinutí, v léčení nebo na tripu, tak se vám tento film nebude líbit.