Na tuhle nemám (2010)

Pozitíva na tomto filme sa mi hľadajú skutočne veľmi tažko. Hlavná hrdinka nebola 10 ani z kilometrovej diaľky, hrať nevedela už vôbec, príbeh bol plytší, ako môj včerajší tanier od večere, vtipné to tiež nebolo, záporák letec nepredviedol žiadny neočakávaný ťah a partička na letisku mi prišla dosť nemiestna. Jediný Jay Baruchel dokázal ukočírovať tomuto filmu jednu nemastnú, neslanú hviezdu.

Umění lhát (2009)

Prvá polovica filmu veľmi slušná, no potom sa film utopil v tej romantickej časti.

Cesta (2009)

The Road ma za srdce absolútne ničím nechytil.

Země mrtvých (2005)

Filmy o zombíkoch mám viac než rád, ale títo pomalí šmatláci ma dáko vôbec neupútali...

Dobrodružství Poseidonu (2005) (TV film)

Neviem či to bol umýsel autorov takto to natočit, ale myslím, že to bolo úžasné a bral som celé "Dobrodružstvo Poseidonu" ako nejakú veľkú paródiu na dnešnú kinematografiu. Jednak vizuálne efekty vyzerali ako z roku 1990 a keď k tomu ešte prirátam často sa striedajúce hlúpučké scény, tak sa to brať inak ani nedá. Výsledok je taký, že som sa v skutku skvele pobavil a určite sa k tomuto dobrodružstvu plného hovadín jedného dňa vrátim.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Bruce Willis ala nesmrtelný John McClane to opäť roztočil na plno a mne neostáva nič iné ako dať za päť, ja toho herca proste milujem.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Tento film je jeden obrovský mišmaš bez scenára, aspoň že tí herci mali zvučné mená.

Den poté (2004)

Priemerný katastrofický film s nadpriemernými efektami s dosť veľa hluchými miestami, ktoré neskutočne nudia.