Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Ten kdo zbožňuje Star Wars, by se měl podívat alespoň na pár dílů, dát jim šanci a možná najde v seriálu takové zalíbení jako já. Je zřejmé, že seriál je dělán především pro mladší spektrum diváků a nad slunce jasné, že díky tomu se ne každému bude líbit. Rozhodně ale má co nabídnout i odrostlejším a starším, kteří byli odkojeni na původní trilogii Star Wars. Jak už jsem zmiňoval u filmu Star Wars: Klonové války, animace je nádherná, hudba se také nadmíru povedla a tupí drodi jsou opravdu vtipní.

Comeback (2008) (seriál)

Nečekaně svěží a zábavné. Takovýto seriál se v Česku ještě zatím nikomu nepodařilo vyprodukovat a možná proto hodnotím tak vysoko.

Futurama: The Lost Adventure (2008)

Zajímavý pokus s 3D animací, který snad nevyšumí do ztracena, ale stará dobrá Futurama 2D je lepší. Co se týká příběhu, ten je pro Futuramu typický a celkem vtipný. Části kdy se na obrazovce objeví jen jedna postavička, jako by ze starých her na automatech, a kamera se přepne do pohledu pro plošinovky jsou příjemným zpestřením.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Je tu třetí film Futuramy a já dávám opět 4*. Tentokráte už chybělo málo a hodnocení se mohlo vyšplhat až na maximum. Futurama: Bender's Game je hodně rozkousováno na jednotlivé epizodky, které na sebe až tak moc nenavazují. Nejzajímavější částí je rozhodně parodování Lotra, mile překvapil i doktor v léčebně pro roboty. Ať tak či onak, každopádně tu máme zatím nejlepší futuramáckej film, co se zábavy týče.

Freddy versus Jason (2003)

Moje hodnocení je nižší než u většiny tady a nemyslím si, že by za to mohl fakt, že jsem tento snímek sledoval v italštině. Dialogů stejně moc nebylo...

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Jak tady píší i ostatní tak 3* hlavně za první řadu a Anetu. :-P

Star Wars: Klonové války (2008)

Tak nejprve ke grafickému ztvárnění a nenapodobitelnému stylu. Trošičku jiná animace než jsme z poslední doby u animáčů zvyklí, si nemusí hned získat srdce každého z nás. Musí se na ni chvíli zvykat, ale není hranatá, nedokonalá nebo nedej bože škaredá. Mě se líbí, má svůj styl a nedám na ni dopustit. Androidi i další plechouni jsou vykresleni více než skvěle a vůbec všechno co se dá rozebrat na součástky a poslat hraběti Dooku na recyklaci je velmi "reálné". Příběh je dozajista jednodušší než u všech originálních filmů Star Wars, ale tohle je animáč, který je pilotem k seriálu. Nevím co víc byste lidi chtěli? Androidi srší vtipnými hláškami a nejen oni. Akce byla vyvážená a dobře rozplánovaná do celé délky snímku, takže na nudu místo nezbylo. Stejně jako u hraných filmů jsem pak spokojeně uslintával u soubojů se světelnými meči. Už se těším na seriál!!!

Talentovaný pan Ripley (1999)

Tajemný a záhadný to film. Stejně jako Tom Ripley sám. A co teprve jeho 13. komnata, do které se uzavíral se svojí minulostí, a ze které sám nakonec nemohl ven. Byl jako v začarovaném kruhu. Ani už nevěděl za koho se vydává, zda-li za Dickieho nebo Toma. Chvílemi jsem z něj měl divný pocit, ba se ho dokonce i bál. To však nic nemění na tom, že je opravdu velmi nadaný ten... Matt Damon, jak už celému světu několikrát dokázal. 139 minut parádního pokoukání, nabytého skvělými hereckými výkony. Hvězdné obsazení už samo o sobě zaručuje zajímavou podívanou a skvělé výkony Gwyneth Paltrow, Jude Law, Cate Blanchett to jen a jen potvrzují.