Bobule (2008)

Tož koukat se na to dá přímo parádně a žádná nuda to teda není. I přes jednoduchost a jistou nablblost je to kvalitní film. Tereza Voříšková je asi nejkrásnější česká herečka, co jsem měl v poslední době možnost vidět. Jakej happyend jako? Pozitivní a vtipný film, musí skončit pozitivně a navíc stejně dostal, co si zasloužil.

Góóól! II (2007)

Santi Munez si sice polepšil a přestoupil do jednoho z nejlepších týmů na světě, ale film si paradoxně kvalitativně pohoršil. Záběry ze hřiště jsou opět velice povedené a mají tu správnou atmosféru. Bohužel, znovu nalezená matka a nevlastní bratr, který je mimochodem hrozný spratek (viz. rozmlácené Lamborghini), tvoří velice kýčovitou část filmu. A vůbec celé dění mimo hřiště si zaslouží palec dolů. Nic to však nemění na tom, že se na třetí díl těším jako malé dětsko, protože takových sportovních snímků je opravdu pramálo.

Láska nebeská (2003)

Dokonalá romantická komedie, která je opravdu pro každého!!! A navíc má neskutečně silné herecké obsazení, namátkou jen Liam Neeson, Hugh Grant, Colin Firth a třeba moje oblíbenkyně Keira Knightley. Prostě lahůdka :-P

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Jednoznačně nejslabší Futurama film. Ani jsem se moc nezasmál, dobře pár dobrejch fórů tam přece jen bylo. Avšak Fry se jako spasitel světa objevil v seriálu už mnohokrát, takže mě to celé přišlo jako recyklovaná podívaná. Pro mě velké zklamání.

Velký bazar (1973)

Není pochyb o tom, že Francouzi umějí nejlepší komedie na světě.

Pokémon navždy (2001) odpad!

Nevím proč všude cpou tu počítačovou 3D animaci, vždyť se na to pak nedá ani dívat. Jinak prostě Pokémon, co dodat.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Viděl jsem jen 2D projekci, ale pochybuji, že by třetí rozměr pomohl mouchám k třetí hvězdě. Bylo to totiž poměrně málo vtipné, ale animace okolní krajiny byla přímo božská.

Na vlastní nebezpečí (2007) odpad!

Ve filmu se mluví méně než v animáku Wall-E, k tomu si ještě přidejte neskutečně pomalu plynnoucí děj bez jakéhokoli vzrušení. Adrenalinovou jízdu na raftu si představuji opravdu jinak. Zpomalené záběry nad i pod vodou, no to je hrůza, u které člověk usíná. Prostě nuda k ukousání.

Babar (1989) (seriál)

Jednou jsem měl takhle pojmenovaného plyšového slona.

Chyťte doktora (2007)

Jak se do tohohle mohl nechat ukecat M. Malátný (respektive Chinaski), mi hlava nebere. Jeho výkon nebyl nejhorší, ale celý film je takový prkenný.