Dívka ve vlaku (2016)

Nečetl jsem knihu, nezajímá mě kniha.. Velmi mě ale zaujaly dva aspekty filmu - nadmíru civilní ztvárnění (snad půlku filmu jsem si myslel, že se odehrává v Londýně) a sugestivní vyobrazení manipulace.. A je mi u zadnice, jestli nějakej Finčer natočil něco lepšího..:)

Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (2016) (seriál)

Paráda.. Fantazie.. Co by měl pořád kdo co sdělovat.. kluci prostě jsou a to stačí..ostatně nejen cesta samotná, ale zejména její pojetí hovoří za vše.. Konečně někdo normální v TV..

Pláž (2000)

Postulát prázdné a povrchní generace.. předzvěst všech Pig bratrů, Vyholených a dalších "reality" šou..

Tenkrát na Balkáně (2011) (TV film)

I´m your best friend, I kill you for nothing.. Bosnie ´94

Učitelka (2016)

Záměrně nadhodnotím, protožer mě to příjemně překvapilo a protože nejsem nějaký samolibý trotl, kterej slyší jméno Hřebejk a přestává vidět a slyšet. Příště by ale pan režisér měl natočit Pelíšky po 50 letech, byla by to asi smutná podívaná na všechny ty zpovykané co smutní po starých pořádcích (a že už jich je.. chro, chro). Viděno v Popradě ve vyprodaném kině se zaslouženým potleskem.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Na to se nedá dívat, dělá se mi nevolno ze všech těch namistrovaných socek, co se za pár tisíc svléknou do naha.. to už radši ty snaživý maloměšťáky s tím svým vařeníčkem a vometáním cizích obydlí..

Český žurnál - Ubytovny (2015) (epizoda) odpad!

Sociální bydlení je třeba, o tom není pochyb. Ale aktivistické házení špíny na všechny a všechno kolem ho nevyřeší. Zvláště když jedni mají představu, že by se měly přidělovat byty hned a rovnou na náměstí v centru měst a druzí, že je třeba ty lidi nejdřív na samostatné bydlení připravit a že zajištění dostatečného množství bytů bude něco stát, takže plně v duchu přísloví "sto chytrých hlav znamená jednoho velkýho blbce". A kdo že to sociální bydlení na MPSV vlastně dělá pane Ripko? Co třeba bývalá mluvčí vaší platformy, která je dokonce vedoucí oddělení sociálního bydlení, které předpis tvoří.. Hysterie posvěcená ČT.

Kobry a užovky (2015)

Premiéra v plném kralupském kulturáku bude jeden z těch obyčejných zážitků, na které budu jednou s nostalgií a vděčností vzpomínat.. Stejně jako na celé mé dobrovolné vyhnanství a iniciaci dospělosti..

Stále spolu (2014)

Alternativa za sociální dávky.. S ohledem na stav děti bych doporučoval návštěvu Zubaté..