Černé roucho (1991)

Nejautentičtější film o Indiánech, co jsem viděl.

Hra o trůny (2011) (seriál)

PROHLÍDKU u psychiatra doporučuji panu autorovi tohoto "skvostu" aneb nekonečný seriál o tom, jaké jsou lidi prasata a to dobré v nás nemá šanci na přežití. Taky jste si všimli, že všichni možní devianti, deprivanti a neschopní už si brousí nože?!!!

Kmeny (2015) (seriál)

PŘEHLÍDKA MĚSTSKÝCH PATOLOGIÍ

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda) odpad!

:D Co je to za žebráci tito huligens?!

Samoživy (2015) (TV film)

Viděl někdo chudé a zoufalé matky? Já viděl velmi pohledné a atraktivní ženy (a jednoho pána) s krásnými dětmi ve velmi vkusně zařízených bytech a domech se vším vybavením, zařízením a domácími mazlíčky.. Jistě, aspekty chudoby jsou již v našem světě v mnoha případech trochu někde jinde a spíše skryté, ale pouhé hysterické přehazování viny za své zpackané vztahy na stát a sociální pracovnice to už je trochu moc na dokument, který má za cíl podpořit jistě oprávněnou diskusi k tomuto tématu a třeba i z jednoho jasného názorového spektra. Ono je také důležité sdělit, že pokud rodič samoživitel v současné době fakticky neobdrží od povinného stanovené výživné, může hned následující měsíc získat sociální dávky, do kterých se toto nevyplacené výživné nezapočítá, takže dávky v podstatě vykompenzují nevyplácené výživné. A toto nestanovuje sociální pracovnice svým momentálním rozmarem, ale zákon, takže je někdy nutné si trochu více stát za svými právy, do problematiky se trochu vpravit a bojovat.. Hodně štěstí.

Gran Torino (2008)

"Pod podmínkou, že z něj neuřízneš střechu jako mexický uzenáči. A nenamaluješ na něj žádný debilní plameny, jako to dělají bílí drbani. A dozadu nedáš takový to buzerantský křídlo, co si tam dávají ostatní bambusáci. Na to zapomeň." Škoda, že je to tak šablonovitý, v tomto smyslu je Harry Brown úplně někde jinde.. Ale možná je to tím bližším kulturním prostředím, mě ty stupidní gangy a ten jejich rap nějak nejdou pod nos..

Žena pod vlivem (1974)

Freemind: "Obvykle mi nevadí rozvláčnost vyprávění, pokud něčemu slouží.."

Hledá se prezident (2013)

laurence: "Pravda a láska vítězí pouze v pohádkách." "... já se z toho prasete nehroutím."