Stud (2011)

Radek99: "Emočně velmi působivá sonda dovnitř prázdnoty a samoty západního člověka (paradoxně žijícího uprostřed velkoměsta), z níž se lze na chvilku vytrhnout jen mezním činem. Film dokumentující civilizační dynamiku, jež dovedla naši individualistickou společnost až do stavu reprezentovaného fenoménem singles, tedy na práh jejího vlastního rozpadu..." Faidra: "A jak napsal Jiří Pavlovský v doslovu k jisté knize, John Donne měl pravdu. Nikdo není ostrov - z ostrova na ostrov se dá doplavat. Jsme planety, z nichž každá ve své vlastní galaxii donekonečna opisuje svou vlastní bludnou osu a pokud se přiblíží k jiné, bude z toho pravděpodobněji než cokoli jiného katastrofální srážka vesmírných parametrů."

Krajina s nábytkem (1986)

"Tak co těm obrázkům říkáš teď?“__“No, já nevim.“__“Já taky ne.“__“To víš, lidi chtěj takový věci. Krásný sny, chápeš.“__“Chápu. Jenomže je to stejně takový smutný. Nějak tam pořád chyběj ty lidi.“__“Lidi, lidi se daj vždycky domalovat.“__“Když myslíte..“

Gravitace (2013)

"Měla byste vidět slunce u Gangy. Je to nádherné.."

Ikarův pád (1977) (TV film)

Příjemný, mladý muž, schizotymní astenik, rodičovský komplex, značný sklon k pasivitě, oddanost, věrnost, skromnost..

Nevinný (1976)

vypravěč: "v exkvisitním prostředí italské nobility podaném jako statická asambláž dekoru, antikvit a módy se rozvíjí hluboké drama dekadentní duše, rozpjaté mezi fikcí ideálu a hnusem tělesna a tedy nikoliv žijící, ale pouze balancující, a balancující i přesto, že již došlo k pádu do propasti. Ovšem kdy k němu vlastně došlo…?"

Bez střechy a bez zákona (1985)

kobejn: "depresivní film o tom, jak "úžasný" je být svobodný a o tom, že v zimě se venku spát nedá." :)

Offside (2006)

Ženy v offsidu..

Prostřeno! (2010) (pořad)

Jéé to je chleba!!?? Tak ten já nejim!!

Černý Petr (1963)

"Dal jsem si limo, pak jsme tancovali, pak jsem šel domu. Nebylo nic.."