Jake a Blake (2009) (seriál) odpad!

Španielsky sitkom. Až na to, že vôbec nie vtipný. Totálna zbytočnosť až sa čudujem, že niečo také vôbec môžu na Diesney Channel vysielať. Čím ďalej tým viac to ide bohužial s DC dole vodou (česť výnimkám)...

Zálesák (1996)

Ten "herecký výkon"! :D Tam ide o to nepohnúť ani brvou, keď fuka vietor. Ale zase robiť to v každom filme?? Tá 1* je asi za to, že Chuck tam nehraje až tak vela. Lebo scény s nim, tie fakt "stoja za to". Dá sa na tomto filme rozhodne zabaviť :D

Walk the Line (2005)

Pre mňa dosť zdĺhavé. J.Cash mi hudobne veľmi nehovorí. Ale J.Phoenix (môj oľúbenec) hral presvedčivo. Váhal som medzi 3* a 4* vzhľadom na tú dlhú minutáž, ale rozhodol som sa predsa len pre tie 4*. Ale ak mám menovať jeden "hudobný životopis", rozhodne menujem pre mňa o triedu lepšie "Great balls of fire!" s Dennisom Quaidom - životopis Jerry Lee Lewisa. Vo svojej podstate filmy podobné. Dokonca vo Walk the line sa na moje milé prekvapenie aj Jerry Lee Lewis mihne :).

SMERŠ: Smrt špiónům (2007)

Tak som sa tešil na tento film, že som si ho dokonca chcel aj kúpiť na DVD. Lenže ešte to nebolo v predaji. Chvalabohu. Boli by to vyhodené peniaze. Ak by som si to kúpil tak by som dosť nadávala na túto chybu. Mal som od tohto filmu dosť velké očakávania, ale táto séria mi nedala absolútne nič. Ani som to nedopozeral lebo ma to nudilo. Ak by to bolo spracovane skôr koprodukčne s USA (GB alebo niekym iným) dalo by sa na to lepšie pozerať. Ale takto nie. Cítiť tam slabú kvalitu filmu aj keď nemôžem povedať, že by sa nesnažili. Ale jednoducho nenadchli. A to som tipoval na 4*, avšak reálne spúšťam hodnotenie na polovicu.

Den & Noc (2010)

Tak mna tento predfilm naopak od väčšiny uživatelov tu na csfd nezaujal...aj ked nutno podotknuť, že nápad to bol originálny ale pre mňa trošku nudný - a v tomto sa so mnou zhoduje aj môj sedemročný brat, s ktoým sme to videli v kine. Ale musím uznať, že záver bol dosť milý :)

Jsem v kapele (2009) (seriál)

Po dlhšom čase opäť dobý sitkom z dielne Disney Channel...zaujímavá typológia hlavných postáv a príde mi to aj dosť vtipné - na rozdiel od niketorých iných seriálových kolegov z DC...a to už som sa bál, že už nič "nové" nevymyslia...

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Film si musím pri hodnotení rozdeliť na 2 časti. Na prvý "príbeh" a druhý. Prvá polovica filmu bola v podaní Kurta Russela a všetkého ostatného výborná. Alebo skôr príjemne záhadná. Silné 4*. Čo sa týka druhej časti nadšenie už trošku opadlo. Predovšetkým ženským hereckým obsadením ktoré mi liezlo viac ako dosť na nervy. Samozrejme s výnimkou krásnej M.E.Winstead...ale ak mám hodnotit posledných feministických 15 minút film si zaslúži odpad odpadov...nebudem hovoriť nič konkrétne nech neprezrádzam nejaké veci, len poviem to, že už ma dlho tak dobre rozbehnutý film nedonútil neveriacky krútit hlavou čo si to ten režisér zase raz vymyslel. Ale Kurt Russel ako zabijak naozaj štýlový a príjemný aj čo sa po hereckej stránke týka. Ak sa však pozriem na film celkovo, dávam (bohužial len) 3*.

Pavoučí síť (2002)

??? A toto je o čom? Jedna hviezdička za minirolu (a aj tak len malú, nevýraznú) môjho obľúbeného Bonda. Inak film úplne o ničom. Ak by tam nehral na tie 3 minúty, tak by som sa oprel do toho hodnotenia viac. Môj subjektívny názor 1*, ale objektívne? Ja neviem nula % asi...

Hostel (2005)

Nechutné. Tie dve hviezdičky (pomerne dosť) sú za prvú polovicu filmu a za Barbaru Nedeljakovú. Ak by tam nehrala táto slovenská herečka a nebol by som na ňu zvedavý, rozhodne sťahujem hodnotenie ešte nižšie. Ak by som mal hodnotiť len poslednú štvrť hodinu tak dávam „odpad“. Ešte že film som to videl od začiatku.

Superbad (2007)

Čakal som niečo na tento spôsob, ale že ma táto teen komédia až tak dostane, to som naozaj netušil. Ale tak každopádne film určený len (no predovšetkým, ale možno sa nájdu aj výnimky) teen publiku. V podstate film je len o tom, ako partia chalanov zháňa čo najväčšie množstvo alkoholu. Áno, na prvý pohľad nič zaujímavé, ale to by sa do toho nemohol zamiešať falošný darca orgánov z Havaja McLovin („Ja nemám krstné meno. Ja som len McLovin“) a dvaja opití policajti s extra zmyslom pre humor. Scény práve s týmito troma postavami patria k tomu čo ťahá tento film tak vysoko. Filmy s nadržanými teen postavami moc nemusím, ale tu som naozaj našiel niečo viac. Preto plné hodnotenie.