Nazí a vystrašení (2013) (pořad)

Nahí ľudia musia prežiť 21 dní na opustenom ostrove. Nič originálne, ďalší "survival".......počkať? Povedal som nahí?? Áno naozaj sa v prvých minútach museli "experti na prežitie" vyzliecť DONAHA ešte pred tým, ako vyskočili z člnov. Pričom ani jeden z nich nepoznal vopred toho druhého a obaja si mohli so sebou priniesť len jeden predmet " z domu". Mám rád tieto survivaly, obzvlášť keď ešte k tomu žena, ktorá je celý čas nahá, je sexi!

Banditi (2001)

Parádne herecké obsadenie. Celý čas pozerám na tú ženu, že mi pripomína Cate Blanchett a to potom zistím, že ona JE Cate Blanchett ( :D). Námet veľmi originálny, miestami naozaj zábavné, len mám jednu výhradu - zbytočne dlhé. Chcel som dať pôvodne len 3* kvôli tej dĺžke, ale záver ma doslova uprosil, ako pohľad psa na jeho pána s jedlom v ruke, aby som ho predsa len o * zvýšil.

Za každou cenu! (2012)

No tento film ani Dennis s Efronom nezachánili.

Samotář v Seattlu (1993)

Väčšinu filmu som si hovoril dve veci: 1. Čo je na tom filme také výnimočné (ja si dovolím povedať, že možno aj kultové) a 2. kedy sa to už chcú stretnúť (dať dokopy). Po filme som na to došiel: 15 minút. Posledných (približne) 15 minút som pochopil dôvod prečo som celý film pozeral. Nechcem spoilerovať, preto nebudem konkrétny. Ale zakončenie filmu mi dalo odpovede na obe otázky, ktoré som mal a lepšie to už Nora Ephron (na môj vkus) zakončiť snáď nemohla.

Ocelový muž (2008)

Film natočený na domácu kameru? Paráda. Kedy to bude u nás v kinách? Spočiatku veľmi lacno a amatérsky vyzerajúci film mieriaci do odpadu, maximálne 1*, neskončil až takou katastrofou. Niečo medzi Robocop feat. Iron Man morfuje na Power Rangers. Záverečné titulky pôsobiace ako z veľko filmu sa rozhodne snažia navodiť parádnu atmosféru po filme, čo sa im (žiaľ) celkom darí. A ten profesor vyzerajúci ako Sean Connery z filmu Šaman........nebolo to až tak zlé (samozrejme prihliadam pri hodnotení, že ide o video film).

Pátek třináctého 4 (1984)

Presný opak osmičky (videné až po 8. diely). Dejová línia nudná a scény s Jasonom pôsobia celkom dobre. Lenže prvých 50 minút snáď ako keby ani nebol. Viac som už pozerať nevydržal. Nezachránil to ani obľúbený Crispin Glover (Návrat do budúcnosti).

Superdívka (1984)

Vedel som dopredu, že to bude trapošina, ale chcel som to vidieť. To že to nedopozerám dokonca, s tým som počítal už pred filmom.

Štvanice (1966)

Veľké sklamanie pre mňa. Tak som sa tešil na ďalší film s Jane Fonda (+ mená ako Brando a Redfordom len potvrdili očakávania) a nakoniec som dostal toto. Aj napriek vysokému hodnoteniu film bol pre mňa nudou a pozeraním nasilu. Niekde v polovici som to musel vypnúť, bola to strata času - škoda.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

NOHAVICE DO ZVONU!! Jasný dôkaz toho, že Roger Moore nebol až taký blázon (bondovky) a niečo takéto sa naozaj niekedy skutočne nosilo (ale prečo? :D)! That '70s dakujem!! :)