Bučkovi - slunce, seno, vesnice (2013) (pořad) odpad!

Očividne vysielané pre najhlúpejšiu časť národa. Hodnotené po cca dvoch minútach. Už to nechcem nikdy zapnúť.

Papíry (2012)

Najlepší krátky animák, aký som videl. Ešte k tomu so super myšlienkou. Nevzdávaj sa, aj keď to už vyzerá, že si prehral. Jednoducho osud :)

Pavučina lží (2006) (TV film)

Niekde medzi 1-2*. Toľko zvratov, až človek začne očakávať čokoľvek. Miestami veľmi zmiešané pocity. Raz som mal chuť dať "odpad", potom nastal zvrat a ťahalo ma to k 2*. Nakoniec ostávam ale pri tých 2*. Aj keď nie veľmi príťažlivej Alexandre Paul som tie veci nejako neveril. Ten koniec mi to síce "znova" mierne znechutil. Nechcem spoilerovať. Ale ak má človek byť pri tomto filme objektívny, treba dopozerať do konca. Ale ako film doobeda pustený do pozadia je to v pohode.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Po tom čo som sa vrátil ohromený z kina som si do 48 hodín pozrel aj originál. Myslím, že nikto mi nemá ako, hocijakými argumentami vyvrátiť, že remake je jednoducho o triedu lepší. Úplný "bas ass movie". Film by som zaradil do osobitného žánru "mysteriózny-ak nemám rád drsné filmy neodporúčam-thriller". A presne to, čo mi robilo v tomto filme tú najlepšiu (najdrsnejšiu) atmosféru, v originály proste chýba. Taktiež to, že je remake dlhší o 10 minút beriem ako pozitívum. Fincher s Craigom to proste dali!

Conan (2010) (pořad)

Tie vlasy!! :D

Tarzanovo největší dobrodružství (1959)

Sean Connery...Tarzan....1959...jeden z jeho prvých filmov. Dokopy to znie celkom vtipne - Connery a Tarzan (aj keď ho nehral priamo on ale už len ta predstava), ale na moje počudovanie, celkom ma to bavilo. Aj keď obrovskú zásluhu na tom má hlavne Sean. Bol som milo prekvapený, koľko dostal priestoru (čakal som niečo na štýl "5 minúť mu musí stačiť"). Miestami mi síce prišiel pán Tarzan otravný, ale tak nesledoval som to kvôli nemu, povedzme si na rovinu. Prvá polovica silnejšia, druhá slabšia (nebudem hovoriť prečo). Ale že sa jedná o takýto archívny "skvost", dávam 4* (myslím že som trochu aj prižmúril oči). A ešte jedna vec na záver: zarastený Šonnery...naozaj charizmatický! (neviem prečo tak nebehal po plátne - alebo skôr pred?- aj častejšie).

Fast Food Nation (2006)

2 VELKE plusy filmu: Bruce Willis + vážne dobrá tématika (+ Greg Kinnear je sympaťák). Mínusy filmu: film sám o sebe.

Mŕtvola musí zomrieť (2010)

Príde mi to tak, že (takmer) čokoľvek, čo na Slovensku natočíme, tu ľudia hádžu do odpadov. A potom sa sťažujú, že nič netočíme. Čo je zlé na tomto filme? No ja to neviem, kedže som tunajšie komentáre radšej nečítal, lebo by som sa dozvedel určite niečo "zaujímavé". Môj názor: vydarená komédia s pár hluchými miestami, čo ale v celkovom hodnotení filmu až tak nevadí. Ak by nebolo hluchých miest, dám 5* (a možno aj časom dám :P).