Nákupní maniačky (2013) (pořad) odpad!

Hlúpe ženy v hlúpej televízií. To k sebe pasuje.

Zlatý Glóbus 2011 (2011) (pořad)

"What can I say about our next two presenters. The first is an actor, producer, writer and director. He's won 2 Academy Awards and 3 Golden Globes. The other...........is Tim Allen" Ricky Gervais v jeho najlepšej forme! Pre mňa najlepší komik súčasnosti. Neviem si predstaviť lepšieho hostiteľa večera. Jasná voľba číslo 1. 5* práve kvôli nemu.

Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Brad Lee Cooper :D. Epizódy s ním snáď nemôžu skončiť inak, ako rozhádzaním tam tých kvetináčov :D

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

A toľko odpadov sa odkiaľ (alebo od koho) nazbieralo? Videli z toho tí ľudia aspoň polovicu? Som si istý, že nie. Haterov na csfd kopec. Typická vlastnosť slovákov (a zrejme aj čechov) je závidieť. Kedže JB dosiahol v 18-tich viac ako všetci "zdejší odpadisti" dokopy, tak to zrejme nemôžu prekusnúť. Cieľ si dokáže stanoviť každý. Ísť za ním už nie. Stať sa v 18-tich milionárom v dolároch, to sa tiež netýka všetkých. Priznávam, že odpadajúce "dievčatká", to mi predsa len prišlo trochu príliš. Ale to že ide naozaj o talent, profesionála a inšpiratívnu osobu, to na tomto fakte nič nemení. A práve to ukazuje tento dokument. Never Say Never.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Top 300? S vynikajúcou jednotkou sa mi to nedalo ani len porovnať. Prišlo mi to, akoby dvojku točil úplne iný režisér. Nič z čoho ťažila jednotka som tu nenašiel. A to bol predovšetkým skvelý humor, ktorý prišiel vždy tak trochu neočakávane. A určite taktiež Crispin Glover, ktorý sa už bohužiaľ v dvojke neobjavil. Ale čo hodnotím ako pozitívum, je prepojenie oboch dielov (presne tam kde končila 1 začínala 2) čo príde celkom vhod. Avšak neskôr sa už oba filmy začínajú až príliš prelievať a to už ma dejovo moc nebralo.

Královna Alžběta (1998)

Herecké obsadenie, výkony - to všetko super. Ale mňa jednoducho takéto filmy nudia. Pozeral som to len kvôli Craigovej minirole. Ak by nebolo jeho, určite by som sa k Alžbete nedostal.

85. Annual Academy Awards (2013) (pořad)

"And the Oscar goes to......JENNIFER LAWRENCE". Oplatilo sa vydržať byť hore do šiestej rána počas live prenosu. Od červeného kobercu až po najlepši film roku. Ako sa hovorí, to najlepšie na záver. Jennifer ako najlepšia herečka + 2x Oscar pre SKYFALL za pieseň a sound editing. Spokojnosť veľká aj keď (pochopiteľne) s menšími výhradami v oceneniach. Seth MacFarlane ako "host" naozaj dobrý (aj keď na Gervaisove hostovanie Glóbov to predsa len nemá :). A čo by to len bolo za odovzdávanie, keby Jennifer niečo "nevyviedla" :D

Fifty Percent Grey (2001)

Tak trochu hardcore animák. Ale so zaujímavou pointou. Každý si to vysvetlite ako chcete, ja som si to interpretoval po svojom.

Soudce Dredd (1995)

Strašná fraška. Od idiotsky smiešneho "Judge oblečka" až po samotný film. Nepomohlo ani hviezdne obsadenie, čo je asi jediné pozitívum filmu. S DREDDom z 2012 sa to nedá ani len porovnať, kedže ten zakopáva tento počin hlboko pod zem. Ak by som však nevidel nového DREDDa, zrejme by som nemal pre tento film už vôbec pochopenie a dal by som 1*.