Pohodlíčko (1989)

Nádherně roztomilé jak má každé zvíře svůj osobitý charakter, gestikulaci a způsob vyjadřování :-)

Obvyklí podezřelí (1995)

Skvělá pointa, ale jinak poměrně nudné, nezáživné a dost těžko uvěřitelné. Asi nejnadhodnocenější film všech dob :-)

Akce Bororo (1972)

Příležitostné narážky hlavních postav na ideálnost komunistického zřízení a morálky film dost srážejí dolů. Za zmínku stojí výborná hudba Petra Hapky.

Star Trek II: Khanův hněv (1982)

Jednička měla velmi zajímavý námět a pointu. Druhý díl je jen tuctový příběh vendety ve vesmírných kulisách. Dost se divím, že fanoušci Star Treku považují tento díl za jeden z nejlepších (ne-li vůbec nejlepším) a nejakčnějších.

Černá bible - Only Version (2005) (série)

Bohužel se vytratil příběh a zůstaly pouze kreslené porno klipy. Shovívaně dávám jen o jednu hvězdičku méně, než jsem dal původním dvěma sériím.

Gagman (1987) (seriál)

Vyborný Boris Hybner. Jako malý jsem snil o účasti v nezapomenutelné dortové válce.

Jack Holborn (1981) (seriál)

Seriál mých dětských let.

Boat (2007)

"We can try to go fast enough to go into the night"

Zoetrope (1999)

Industriální klaustrofobní fantazie (čtěte noční můra) s podmanivým ambientně hlukovým podkladem od (Briana) Lustmorda.

Holka z města (2009)

Renee Zellweger v tomto filmu vypadá jakoby to nebyla ani ona, ale nějaký podivný robot s její tváří starší o 15 let, vypreparovaným hereckým umem a nainstalovaným softwarem Denik Bridget Johnsove v1.0. Zápletka filmu je naprosto tuctová a předvídatelná a garantuji vám, že se budete nudit a nudit a ... Ty 2* jsou za příležitostné situační gagy a postavu Stua ztvárněnou J.K. Simmonsem.