Nestyda (2008)

Dost koukatelný film, který jedenkrát pobaví, ale již nikdy se k němu nevrátíte. Místy připomíná spíše televizní inscenaci.

Skippy (1968) (seriál)

Ve své době dokázal Skippymu konkurovat jen Goro - Bílý pes ;-)

Austrálie (2008)

Kýčovitý a naprosto předvídatelný rádoby velkofilm, který v první polovině nechtěně, ale velmi intenzivně připomíná Krokodýla Dundeeho a druhá polovina je neskutečně nudná. Samotné finále filmu se utápí v bezedné (opravdu) nasládlé bažině romantického patusu a nejprovařenějších klišé. Herecké výkony hlavních představitelů jsou výborné, ale v připadě tohoto "velkofilmu" je to házení perel sviním.

Bitva o planetu Endor (1985) (TV film)

Docela roztomilá blbůstka ze světa Hvězdných válek. Pro fanouška nutnost, ale je třeba to celé brát s rezervou. Přeci jenom je to pohádka pro ty nejmenší fanoušky sci-fi.

Wrestler (2008)

Výkon Mickeyho je úžasný, ale v tomto případě mě zklamal Aronofsky, který natočil v kontrastu ke svým předchozím úžasným filmům víceméně obyčejný film. Stejný pocit jsem měl, když jsem viděl Příběh Alvina Straighta od Davida Lynche. Chybí Aronofského osobitý styl a zvláštní dech, kterým dokáže prostoupit své filmy a vy máte pocit, že vidíte něco velmi zvláštního.

Zbouchnutá (2007)

Z počátku adept na 4*, ale v druhé polovině se děj zbytečně rozplizne a rozvětví do zbytečných slepých uliček. Každopádně doporučuji jako nejinteligentnější romanticko-těhotenskou komedii.

Oko (2008)

Naprosto zbytečný remake. Originální korejský film je dokonalý.

Záchranáři (1989) (seriál)

Svého času jsem nedočkavě očekával další díl, ale ty 4* jsou dílem nostalgie . Velmi se mi líbilo herecké obsazení postav a charaktery postav jako takové. Btw, moje první setkání s Russell Crowem.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Ze začátku působí animák docela uspokojivě (na naše podmínky), ale v průběhu "děje" dobrý pocit exponencionálně opadá a střídá ho postupné znechucení nad stupidním (ne)příběhem a buranskými rádoby vtipy.