Kosmický věk: Příběh NASA (2009) (seriál)

Žádné nové Informace seriál sice bohužel nepřináší, ale rozhodně si vychutnáte pěkně vyčištěné autentické záběry.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Nostalgie se nedostavila a ta jediná mohla u mně film zachránit před přísným hodnocením. JCVD většinu filmu sedí/stojí na křesle pro brainwash a DL, který se ve filmu objeví až v druhé polovině, se účastní jen aby byl film atraktivnější pro diváka (něco jako role Stevena Seagala v Boingu 747 v ohrožení). Krátká akční scéna souboje dvou bývalých matadorů akčních filmů ukazuje, že se chlapci sice opravdu snaží, ale kde chybí scénář, ani smrt nebere. Bravurní scenou je smrt jednoho z borců, ale bohužel v komickém vyznění.

Repo Men (2010)

Můj názor tentokrát plně vystihuje komentář uživatele Isherwood. Jen bych se odchýlil v hodnocení a nebál bych se přidat půl hvězdu na férové 4*. Scény jako dobývání depositáře umělých orgánů a "vracení" orgánů jsou nezapomenutelné.

Dračí války (2007)

Naprosto infantilní scénář, nelogické a toporné chování herců na pozadí špičkových vizuálních efektů. Škoda, ale ač jde v kostře příběhu o nevšední fantasy námět, jeho zpracování už hůře dopadnout asi nemohlo.

Mlha (2005)

Parodie na skvěle atmosférickou původní Carpenterovu pomstu podvedených pirátů.

Růžový panter (2006)

Steve Martin byl většinu filmu v roli komisaře Clouseaua trapný a to opomíjím idiotský přízvuk a komickou záměnu slov, která byla vlastně permanentní a tudíž začala být po chvíli otravná. Impotenci tvůrců taktéž dokazovalo několikeré opakování stejného stejného vtipu nebo gagu v průběhu filmu.

Tenká červená linie (1998)

Jako každý Malickův film se v poslední třetině začně neodvratně utápět v odtržení a introvertnosti.

xXx: Nová dimenze (2005)

Naprosto zbytečné pokračování jasně ukončeného prvního dílu.

Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku (1973)

Jedna takřka nekonečná honička, která vás nenechá ani na chvilku oddechnout, natož se nudit. Film je prošpikován svěžími crazy demoličními automobilovými honičkami a na scénu přistání dopravního letadla na dálnici jsem koukal s otevřenou hubou. Halucinogenní výbuch benzinové pumpy ve zpomalených záběrech by si zasloužil šestou hvězdičku.

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Blesk v televizním vydání - humus.