Netvor z pouště (2005) (TV film)

První polovina filmu je celkem koukatelná, ale v druhé půli se tvůrci sami začali zamotávat do zbytečných logických lapsů a přílišného množství zbytečných levných vizuálních efektů. Konec už se odehrává na poli nechtěné (tragi)komedie.

Salón Cimrman (1999) (pořad) odpad!

Járu Cimrmana zbožňuji, ale s tímhle ať jde Čepelka do pr****.

Corporate Occult (2010) (hudební videoklip)

Již od prvních sekund snímku je patrná inspirace filmy [REC].

Temnota (2002)

Zdá se, že kromě Japonska se na horrorové scéně začíná slušně prosazovat i Španělsko. Slušně temný duchařský horror, který přesahuje až do psychologického thrilleru. Při pozorování otce rodiny jsem se neubránil vzpomínce na skvělého Jacka Nicholsona v The Shining. A co teprve dědeček.

V moci ďábla (2005)

Bohužel až příliš orientováno na soudní argumentaci vymítat ano x ne. Jako soudní drama s kontroverzním tématech je to docela zajímavé, ale jako horror to propadá na celé čáře. I když pár znepokojivých momentů se tady najde.

Slimák (2006)

Lahůdka pro milovníky horrorů s nádechem černého humoru.

Prostřeno! (2010) (pořad)

Oceňuji nápad kuchařského klání pětice amatérských kuchařů, ale povinná kulturní vložka hostitele je humus stejně jako rádoby vtipné komentáře Vydry a Bouškové, takze 3* jsou maximum.

Proud času (2003)

Další z mnoha příkladů naivního až imbecilního pohledu Američanů na život ve středověku. Vlastně u země, která zažila až novověk se není zase tak moc čemu divit, jen nechápu, proč takové filmy natáčejí.

Život pod vodou (2004)

Hodne ujetá záležitost s výbornou synthypopovou hudbou.

Nová noční můra (1994)

Craven se na poli horroru tímto "dílkem" započal svůj pád.