Zombie: Ostrov smrti (2006)

Nehorázná amatérština v každém záběru. Vypadá to celé jako výpravný pornofilm bez porna (dobře rostlé, ale příšerně přehrávající herečky, kostýmy vypůjčené z divadelního archívu a zbraně z hračkářství, naprosto nelogické chování postav ve všech možných situacích a tak bych mohl pokračovat ještě hodně dlouhou). Pro fanoušky horrorových filmů je to nemístný žert, ale pro milovníky "bad movies" to bude možná dobrý zákusek. Řadím se spíše k první skupině diváků a k tomu směruji i své hodnocení.

Satan přichází (2006)

Velmi slabý odvar z původního Damiána, který snad vůbec ničím nezaujme a skoro vším otráví. Závěrečna scéna na hřbitově už je jen rána z milosti pro přeživšího racionálního diváka.

Zánik vesmíru (2009)

Pořád stále stejné opakování již mnohokrát omletých teorií za pomocí dětinských "názorných" experimentů a ubohé počitačové grafiky.

Kasandřin sen (2007)

Woody Allen mě v posledních letech na poli psychologického krimi nepřestává udivovat. Po snobském a nudném, ale místy velmi zajímavě psychologicky a panicky vyostřeném Match Pointu, přichází ještě zajímavější kousek. Tentokrát nemám výhrad a jednu velkou hvězdičku za neurotického C.Farella.

Invaze smrtícího hmyzu (2002) odpad!

Naprostá sračka, nicméně některé absurdity jsou skoro k popukání smíchy. Smutný konec horrorového herce 80tých let Zacha Galligana (Gremlins, Waxwork, Frighten Night).

Střepy v hlavě (2008)

Naprosto zabitý zajímavý horrorový námět, velká škoda. Za pozitivní zmínku stojí snad jen velmi slušný industriální soundtrack a místy zajímavá kamera. Ale režijně a dramaticky propadák - jedna velká nuda bez pointy.

Počátek (2010)

Velmi zábavná a napínavá rekurze skvěle podtržená hudbou Hanse Zimmera.

Přenašeči (2009)

Žádný začátek - nuda - žádný konec.