Útok na Bílý dům (2013)

Druhý dnešní film na stejné téma (http://www.csfd.cz/film/318722-pad-bileho-domu/) a přesto úplně jiné pojetí. Jiné herectví. Obojí nicméně dobrá podívaná kde kulkama se opravdu nešetří. Kde v prvním případě je to hlavní akce, drama a herecké výkony, tak ve druhém (tomto) případě je to o akci, vtipu a Rolandu Emmerichu. Hlavně ten vtip a nadhled s kterým tenhle film byl prošpikovanej mě dostal. Tatum nic, Fox standard, Gyllenhaalová už je postarší, ale nepěkná byla vždy takže taky standard. Herecky prostě celkově lepší vedlejší postavy (jako vždy James Woods). Parfektní film a 85%.

Pád Bílého domu (2013)

Občas nechápu hodnocení toho nebo onoho filmu...tady opět. Jen 64%? Jen proto že je to Americký, že je to akční a že dobro zvítězí nad zlem? Tak vzkazuji všem rádoby hodnotitelům, že i když to není Dánsko-Argentinsko-Filipínská koprodukce zabývající se stárnoucími homosexuály v domově důchodců na Aljašce. Kde hlavní supr grandpa umře při dechberoucím monologu na HIV...Tak tohle je akční film jak prase. A ačkoliv éra těchto věcí je někde minimálně 10 let nazpět v čase. Opravdu to stálo za to. Pro pány kluky minimálně a snad i pro nemalou část z vás milé dámy a slečny dík Gerardu Butlerovi kterej hodinu a třičtvrtě prakticky nezmizí ze záběru. 90% a milí kritikové moji, polibte mi opět jednou můj nablýskanej kovovej zadek.

Jack a obři (2013)

Velkolepá pohádka/fantasy...tohle se moc povedlo a na nedělní odpočinkovej večer jak dělané. 90%

V zajetí démonů (2013)

Ale tak jo, dívat se na to dalo a dokonce jsem u toho neusnul nudou. Film podle "skutečné události", no dobře už se přestanu smát, o jedné takové milé rodince kterou fakt fest otravuje pár nemilých duchů. Občas nějaké zatahání za nohu, občas nějaký ten chlad či smrad v domě, občas nějaká posednutá matka... Sakra to jsem to mohl natočit u nás!! Různé panenky, klauny a podobné hnusy nemám rád a tak hodnotím vysoko, ale lekl jsem se jednou, nebál prakticky vůbec a jen na dobrých hereckých výkonech horor stát nemůže. 75%

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Běžte všichni někam, je to prostě akční nářez, já se na hodinu a půl parádně bavil jak akcí tak i hláškama nestárnoucího Johna McClanea které v tom prostě nesmí chybět. Kdybych měl někdy věřit že mi nějakej stařík v šalině dá přes ústa tak to bude jen a jedině Bruce Willis! Plnej počet, 90% a poserte se kritikové. Mě už tam jen chyběl Karel Gott s Waldou Matuškou a mohlo to být na 100%!

Star Trek: Do temnoty (2013)

Epic! 100% Po více než třech letech znovu a nemůžu než znovu se sebou souhlasit. 100% po druhé.

Home Sweet Home (2013)

Zcela neznámý thriller/horor který zaujme nepředstavitelně dloooouhým začátkem u kterého už člověk přemýšlí o inteligenci režiséra/scénáristy a velice nesmyslným chováním hlavní postavy v závěru filmu. Obojí ale nezastíní to že film byl dobře řemeslně natočenej a dobře napsaný i zahraný. Byl jsem v napětí celou dobu a tak to má být. 70%

Město nemrtvých (2013)

Za Dolpha a za roboty...jinak tedy opravdu odvar všeho možného.

Očista (2013)

Originální nápad ztracen ve špatném scénáři, zpracování a nic moc herectvím... Každopádně 70%. Stojí za podívání...stojí za to :)

Iron Man 3 (2013)

Downey Jr. , Cheadle, Kingsley, Pearce a Sadler tradičně výborně hrající. Gwyneth Paltrow tradičně pěkně vypadající i když s věkem už holka bojuje marně. Akce a efekty standardně na velkofilm výtečné. Příběh standardně na komix ubohý, takže není o čem psát. Líbilo se a stihl jsem u toho i nasledovat polední zprávy i jihomoravský "poledník", takže spokojenost. 4 hvězdy, pěkných 80% a těším se na díl 4tý, pokud jej vůbec plánují.