Plivu na váš hrob 2 (2013)

Hodina nesmírné nudy a řvaní znásilňované a všelijak likvidované hlavní hrdinky, kterou nezpravila ani poslední půl hodinka mučení a zabíjení jejich mučitelů. Na jedničku to hold nemělo. I tak ale pěkná podívaná a při scéně se svěrákem mě bylo až bytostně zle. Nevermore.

Takoví jsme (2013)

Tradice jsou tradice a když u nás je běžný kapr nebo řízek tak hold u Parkerových je to tak že "sežer bližního svého". Pomalý film o takové normální rodince kde něco nehraje... trošku delší, ale nevadí. Herecké výkony dobré a to dokonce i dětí což je málokdy. Příběh dobrý, jsem rád že žiju ve městě...zase jednou a kdyby se režisér nevyžíval v dlouhých zbytečných(uměleckých) záběrech tak to bylo i na víc. 70%

Evidence (2013)

Jen velice málo mi chybělo k dokonalosti. Pointa kterou jsem si myslel prapůvodně mi byla postupem času rozcupována abych se znechuceně díval na to jak jsou ti policajti blbí a měl další tip na pointu. No pěkně jsem se zmýlil. Ze začátku poněkud pomalejší středoškolská found footage, která se vyvine v chytrý film plný akce a zvratů. V nemoci nebo na večer ideál. 80%.

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Přesně tak k té náladě melancholické, všelijaké...zkráceně blbé co mám. Vtipné, romantické, ale nejvíce je to drama a vzhledem i k tomu, jak mě Steve Carell příjemně překvapil že umí hrát neblbce, tomu trošku přidám. Takže 80%.

Otis (2008)

Některé scény na nej hodnocení, jiné naprosto blbé...Tenhle film je vše jen ne průměr, ale když zprůměruju klady a zápory vychází mi prostě 50%. Divný styl humoru, ale vtipné, divný styl hororu, ale hororové...No normálním lidem moc nedoporučuju. :))

Let (2012)

Zemeckisi! Ty prase! Jak jen to děláš že jednou natočíš takovou kravinu jako Polární expres nebo Beowulf a pak dokážeš natočit mistrovský dílo jako Trosečník, Forrest Gump nebo teď právě Let? nemám víc slov chvály než 5 hvězd a 95%. Moc to na mě zapůsobilo, bezvadně vybraní herci...všichni což je velká vzácnost sama o sobě. Denzel Washington...co psát, věřím mu každou větu, je přesvědčivý jako hrdina i jako ten lidský odpad v který se občas mění. Herecký koncert a tak i když už rok starý, rozhodně doporučuju. Jen bacha, má to 2 a čtvrt hodiny, takže napřed si odskočit :-D

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Skoro bych se ani nebál dát plný počet v hodnocení. Výborné, akční, drsné, reálné... Jen ta pitomost že by Korejcům pomáhali s invazí Rusáci je fakt přitažená za vlasy. Scénárista se zřejmě zapomněl v osmdesátých letech. Ale režie a dobré herecké obsazení (až na Chrise Hemswortha, který má na vše jeden jediný výraz). Taková blbina, ale jak člověka potěší. 85%

Po zániku Země (2013)

Hezké efekty, dobrej Will Smith. To je vše. Příběh nic a hlavně tedy dvě poznání. Můžu být nehezký neherecký spratek, ale hlavně když mám otcem slavného herce tak budu dostávat jednu roli za druhou. A ponaučení z filmu že být bezcitný debil je to pravé proč porazím i mimozemskou příšeru, aneb "silnější pes mrdá". Smutné.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Roboti s lidskou obsluhou a příšery kdesi z kosmu vypadající jako "ryby" bojující na zemi. Že to zní jako strašná blbost že? A ona i je, je to pitomoučká zábava pro desetileté kluky, něco na způsob Transformers. Jenže ono se na to tak skvěle dívalo! Ty bitvy byly dobře zmáknuté jak "choreografií" tak i vizuálně...prostě kam se hrabe Godzilla, která ve své době byla průlom v efektech. Herci taky dobří na tu bídu co měli ve scénáři. Dvě komické postavy/karikatury lidí byly na můj vkus až moc...del Toro tam prostě vždy musí protlačit něco podivného. Vím že za měsíc si nebudu pamatovat že jsem to viděl. Ale teď jsem nadmíru spokojen a to i přes to že jsem nasledoval na 2x. 80%. Po třech letech se mi nelíbily nelogičnosti (proč nepoužiji ty fikané super zbraně z dálky nebo hned!) a prostě pitomoučký příběh, ale zas na druhou stranu se mi líbily ty komické figurky v čele s Perlmanem, takže hodnocení nechávám a asi už mi měkne mozek :-D .