9 hráčů se smrtí (2005)

Jen za konec trochu lepší hodnocení...taky už bych se měl naučit nedívat se na filmy s mistrem "B" Dennisem Hopperem. Jinak není to thriller ale spíše horor, i když žádné nadpřirozeno.

Iron Doors - Entkommen oder sterben! (2010)

Zase jednou film který záměrně nadhodnocuji na csfd.cz , ale ne o tolik...pro mě tak 75%. Jen dvě postavy, kobka z které se nemůžou dostat, zavření aniž by věděli proč. Konec mě smysl dával a líbil se mi...prostě test. Hlavní hrdina sympaťák, jo opravdu jsem nečekal že to někdy o nějakém Němci řeknu. A dokonce mi ani nevadilo, že jsem nesehnal jiné titule než Slovenské...to jsem taky nečekal že někdy řeknu. Film natočený za pakatel a jde to...atmosféra, herectví...jo i ten mrtvej potkan ušel.

Hladová hra (2009)

To byla zas husťárna :)) A supr soundtrack/ hudba k tomu. Něco mezi Kostkou a klasickou vyvražďovačkou. Psychothriller více než horor a herci byli taky snaživí...i když jsem jim to moc "nežral" :-D

The Frankenstein Theory (2013)

Úsporné, skoro bych řekl Norské až na slabší herce. Ale dobře se gradující příběh a Frankie boy (neplést se Sinatrou) taky ušel...i když byl vlastně všehovšudy jen ve třech záběrech. 65 procent a ať kritici puknou vzteky.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Katee Sackhoff, pak dlouho nic, pak ještě déle nic, nakonec nic a nic. Špatné, nestrašidelné, nudné...při sledování jsem zažil chvilku kdy jsem se díval jinam...zásek a přemýšlel jsem si nad něčím jiným. A abych tu nudu přerazil, tak jsem film i posouval... Jsou dvě odpoledne a já se dík tomuto cítím na spánek. Jedničku si skoro nepamatuju ale alespoň dobré...tohle je velký podprůměr a nebýt zmíněné Katee tak bych zřejmě nedal tu hvězdu ani jednu. Příběh na hovno (podle skutečné události prý :-D ). Nebylo co hrát takže herce neviním, duchové a mrtvolky jak z roku 1990...Dost špatný film s dost vysokým hodnocením. Třikrát fuj!

Temné nebe (2013)

Představte si Akta X a Paranormal Activiti v jednom. Že to musí být strašná konina? chyba! Tenhle horor je tak trochu s mimozemšťanama a opravdu jsem se i chvílema o hlavní hrdiny bál. Konec trochu jiný než jsem očekával což mě potěšilo...Scénář a napsané postavy na jedničku. A co víc, velice dobře zahrané včetně dětských rolí. To pak člověku nevadí ani otřesné titulky, ani to že to sleduje na (též otřesném) monitoru. Film za 80%, pro mě plnej počet abych tomu na čsfd.cz alespoň trochu zvýšil hodnocení. Tak ne, po 3 letech změna názoru, konec mě naštval. 4*

Bitch Slap (2009)

BLBOST!! Ale...Hurst, Sorbo, Lawless, O'Connor (pro neznalé, prakticky plné obsazení Xeny a Herkula). Pak Faster, Pussycat! Kill! Kill! (pro neznalé kultovní film). V neposlední řadě hromada naprosto sprostých, sexy, obscénních a akčních scén a hlášek. Ultra příšerné efekty a scénář, což ale obojí ve filmu fungovalo protože to byl evidentně záměr. Pak samozřejmě základ pro každou začínající, nebo již mírně pokročilou lesbu. A povinnost pro každýho zvrácenýho, nebo alespoň nadrženýho chlapa. Je to blbost jak jsem už napsal na začátku...ale taková které bych dal klidně 100% nebýt trošku zbytečně dlouhé stopáže. Za mě 80% a zas jednou spokojenost s výběrem...ps.: neváhejte tentokrát nasledovat klidně s dabingem, zdál se mi mimořádně peprnej a kvalitní.

Mama (2013)

4 z 5ti hvězd, ale jinak pro mě tak 70%...Strašidelnej duch, pěkný animovaný zvířátka včetně těch dvou spratků. Pěkná i příroda i hlavní hrdinové... Ale! Přesně jak se od del Tora dalo čekat...i jako jen "pouhý" producent, vytvořil více než horor prostě a jednoduše temnější pohádku. Jistě, tu a tam jsem se lekl, atmosféru to dík dobrým hercům taky mělo...i když strach odešel s tím že jsem se v půlce filmu najedl. Zřejmě jsem zaměnil strach s hladem. Celý film jsem přemýšlel odkud znám "strejdu" a ejhle on to Jaime Lannister z Game of Thrones...opět výborně hrající. Jako již tradičně u Tora výtečná hudba...jo režíruje to někdo jiný, ale koho by ten nýmand zajímal že. Opět stejně jako minulý rok Sinister i tohle bylo na facu strašně propagováno mládeží, opět stejně jako v předešlým případě vysoce nadhodnocený a jen zlehka vybočující z úplného průměru. Dalo se to, ale děsit se z toho nikdo (kdo za celý život viděl alespoň 3 horory) opravdu nebude.

Hostitel (2013)

Romantický Sci-fi? a já se ptám proč ne? Příběh byl dost jednoduchý a nefungoval by samostatně ani jako romanťárna, ani jako sci-fi. Nicméně dohromady je to prostě pěkný...herci to málo k hraní hrají dobře. Těch pár efektů taky šlo, hlavní hrdinka dobrá a hlavní záporačka pěkná mrcha. Všichni film přirovnávaj ke Stmívání jen proto že je kniha od stejné autorky, ale na tohle se narozdíl od té upírské srágory dívat dalo a více než to. Mě se to jednoduše líbilo. 75%

13 Eerie (2013)

Tak za Michaela Shankse 1 hvězda, za něco jako zombíky druhá a za to že to celkem dobře/zajímavě dopadlo hvězda číslo 3. Ono to bylo Kanadské takže je mé hodnocení shovívavější, ale teda je fakt že musím říct že hrozní herci (zvláště pak ta hlavní...úplně nesnesitelna, divím se že zombové neutíkali), otřesné až vtipné efekty a scénář který bych i já bez přehánění sepsal líp. Ale tak za toho Jacksona z SG1 ...50 procent. :)) Jinak fakt doporučuju jen žánrovým fandům.