Seconds Apart (2011)

Prvně musím říci že jsem to sledoval něco po půlnoci a dosledoval ve ztemnělé atmosféře pokoje kde jedinými společníky mi byly tihle kluci vražední ušatí. Možná proto se mi to tedy líbilo více než je místní hodnocení...možná proto jsem se chvílemi i bál a běhal mi mráz po zádech. Ale v každém případě já byl opravdu až na pár detailů (vzpomínky detektiva si mohli scénáristé strčit někam) velice spokojen a konec mě natolik překvapil že dávám ještě o jednu hvězdu více. 4 za mě, i když možná trošku nadsazeně.

Sněhurka (2012)

Kdo neviděl Julii Roberts v záporné roli a chce se mrknout i na trošku jinou "pohádku" tak tohle je jistě dobrá volba.

Iron Sky (2012)

Dlouho se mi nestalo abych nevěděl jak film ohodnotit. Toto je vše jen ne průměrný..dá se dát 5, dá se i 1 hvězda...Jen prostě nechci vychylovat místní hodnocení na jednu nebo druhou stranu. Chvílemi vynikající včetně závěrečné 10ti minutovky, chvílemi jen velice trapná (až ubohá) komedie. Na to že film zaplatili jen fanoušci a ne nějaké velké studio a na to že je to Finské, tak supr. I herecké výkony se mi líbily, jen škoda že to šlo občas až do absurdna...natočit to jako sci-fy drama tak pro mě na jasných pět hvězd. Takhle jen tři, ale to zas po zásluze! :)

Alf versus U.S. Army (1996) (TV film)

Za první čtvrthodinu a za Alfa a úctu k jeho tvůrcům. Jinak tak bezbřehou odpornou slátaninu nemůžu hodnotit kladně. Nebýt Alfa tak ODPAD!

Colin (2008)

Jediné co na tomto bylo zajímavé je to že celý film byl prý natočen jen za 43 liber. Inu proč ne, ale bez prakticky neustálého posouvání dopředu bych to asi nepřežil stejně jako hlavní "hrdina".

Kronika (2012)

Přežít první půlhodinku a užít si poslední půlhodinku. Jak to může dopadnout když "obyč" kluci dostanou trošku více schopností než dokážou zvládnout. Aneb..destrukce může začít! :)) 4 hvězdy zasloužené a dokonce jsem přemýšlel i o plném počtu.

Rampa (1962)

No nedal jsem tomu odpad jen proto že dík tomuto vzniklo 12 opic.

ATM (2012)

Bylo by to na víc..ale zase to co mi nejvíc vadí a to nelogičtnosti. SPOILER!!! :Každý například ví jak funguje to čidlo co spouští vodu..stačilo by na to hodit botu..rozbít tu skleněnou pojistku, ne tam jak idiot půl hodiny zapalovat oheň. A to že to na něj "rádoby" hodil?..policie by při troše vyšetřování musela do jednoho dne přijít na to jak se to odehrálo. Škoda prostě závěru který zkazil jinak docela dost dobrý film.

Karanténa 2: Terminál (2011)

Tolik štěstí a stačilo tak málo. Mí milovaní zombíci a hned je o švandu postaráno. Kousací svaly fungují na 100 procent a krve by se v hlavních hrdinech dořezal(dokousal).:)) To má každý fanda tohoto žánru rád a tak i když jednání lidí není z nejlogičtějších a zombulové nejsou tak hezky namaskovaní jak v jiných filmech, tak i přes to nadstandart pro mě a dokonce jsem se 2x lekl což se rovná malému zázraku! :)

Ďábel v těle (2012)

První půlka pěkná nuda a upřímně ruční roztřesená kamera už je doslova trapná záležitost za kterou si myslím časem budou ve spojených státech doufám popravovat! Nicméně poslední čtvrthodinka je docela dobrá a poněkud mi připadá jako prequel k sérii REC. Na film co má hodinu a čtvrt ale dost ubohé...Nicméně věřím že slabší povaha by se třeba mohl/a(pokud žádný horor neviděl/a) i bát a tak člověk odpustí i mizerně zahrané postavy a všudypřítomnou(hnusnou a otravnou) Italštinu :) Mě se to přes tu neoriginalitu a to že nesnáším pobožný filmy i docela líbilo a chvíli jsem zvažoval dokonce i 4 hvězdy... však se mrkněte. 20.1.2017: Nechápu co jsem na tom před těmi pěti lety viděl, s odřenýma ušima 2* jen za posledních 10 minut. Jinak nesnesitelné.