Dear Mr. Gacy (2010)

Oba..i Forsythe i Moos(opravdu žádný příbuzenský vztah s hlavní postavou-že to dalo hledání) prostě dokázaly něco co už jsem u filmu dlouho nezažil, mrazilo mě a bylo mi hnusně. To dík herectví obou, respektive i sekundování ostatních dobře vybraných postav. Scéna s "bratrem" nebo "věznicí" mě opravdu zhnusili a titulky po skončení filmů alespoň ze začátku doporučuji také přečist. Na neznámý film výborné! :)

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Za první dvě série dávám 5 na třetí se teprve chystám až ji dodatečně po těch letech nasleduji.

Černobílý svět (2011)

Byl jsem tak mile překvapený tímto filmem...Bylo to moc poučné a emoce ve filmu fungovaly i díky skvělým hereckým výkonům. Dávám tomu 5 hvězdiček i přes to že to bohužel není podle skutečných událostí, ale jen výplod spisovatelky z roku 2009 ...to mě upřímně hodně zklamalo. I tak ale film rozhodně stojí za vidění.

Ocelová pěst (2011)

Vykradlo to snad úplně každé klišé které mohlo. Celá závěrečná čtvrthodina byla do detailu obšlehnutá od Rockyho, ale světe div se..ono to fungovalo. Nebýt zbytečné dlouhé(nudné) stopáže tak by film byl tak na 80 procent...Za tu nudu ze začátku dávám 70%.

The Divide (2011)

Hrozná nuda, ale to by nebylo tak děsný..spíše mě štvalo že jsem se vůbec nedozvěděl za dvě hodiny filmu co se vlastně stalo a proč jsou tedy ve sklepě a taky se mi nelíbila nechutnost celého filmu. Pochybuji že by se takto někdo choval jak třeba ta Marilyn...to nedávalo vůbec smysl a bylo to až nechutné. Naprosto nechápu umístění tohoto filmu ve škatulce sci-fy...to totiž ve filmu vůbec není! Nicméně herce člověk musí pochválit v čele se stále dobře vypadajícím i hrajícím Michaelem Biehnem, ale na víc než na 50 procent to prostě není.

Černá hodina (2011)

Výborný sci-fy. To že některé postavy nejsou až zas tak chytře napsané a ne vždy dobře zahrané vynahrazuje nápad taky jednou udělat z rusů sympaťáky a ne polotupé idioty. Doufám že se poštěstí druhý díl který by se mi u tohoto docela líbil.

Návrat do domu hrůzy (2007)

O dost lepší než jednička, ale škoda že v tomto díle už nebylo tolik známých herců. Jen Jeffrey Combs mě znovu potěšil.

Dům hrůzy (1999)

Hodnotil bych tři hvězdy,ale za poslední půl hodinu dávám dvě. Hrozné efekty i na tu dobu, naprosto nesmyslné jednání osob a umřela pro mě jediná normální a tím pádem i hlavní postava. Což prostě neodpouštím.

Nedotknutelní (2011)

Hezká příroda, hezká auta, škaredé ženy, nefungující scénář i když strašně hezký a citový a smutný a veselý a vtipný (jen scéna s Operou a Hitlerem na konci) a blablablablabla....Teda musím říct že herecký výkon François Cluzet byl vynikající, ale ten Omar Sy byl odporně otravně zahraný, ve spojených státech by to stoprocentně dostal Eddie Murphy. Docela průměr ve všech ohledech...nejlepší na celém filmu byl výběr hudby. Ale tak 70% bych tomu dal...to zas jo. Jen mě nebaví ty ovce co jen protože že jim někdo řekne "tohle se ti bude líbit !!!" tomu automaticky dají nejvyšší hodnocení.Pro mě osobně film tak na 100 místě celkového žebříčku.. 8 místo? Opravdu?... Záměrně proto dávám jen 3 hvězdy.

Nebojte se tmy (2010)

Nuda, nijaké herecké výkony..ono taky když není co hrát že? trapných pidi skřítků sem se prostě nemohl bát...spíš jsem se uchechtával. Takový další díl Harryho Pottera a ještě ke všemu zakončen tak že špatně. Takové závěry si můžou strčit tvůrci za klobouk!