Královna (2006)

Výborný film a za jako vždy výbornou Helen Mirren pátá hvězda..lepší už to mohlo být jen stěží, ačkoliv mi to na začátku připadlo trošku moc zdlouhavé.

Los ojos de Julia (2010)

Hrozná pomalu dvouhodinová nuda. Jediná hvězdička za španělštinu, ale jinak velice srdečně nedoporučuji pokud nejste stále závislý na Esmeraldě.. Místní hodnocení je mi záhadou a telenovelní horor příště už prosím nikdy!

Co ty jsi za číslo? (2011)

Anna faris je skvělá komediantka, ale že bude i dobrá a sexy v 36ti letech v romanťárně je pro mě příjemný překvápko. Hezkej film..

Vyměřený čas (2011)

Zajímavý námět, dobrý trailer a pak..Bohužel vše špatně...neherec Timberlake, nepěkná Seyfriedová, špatná režie a dokonce i efekty( scéna z nabouraným sporťákem kdy se otočí ve vzduchu vypadá jak hozený angličák(a zřejmě to tak i vzniklo)).Robin Hood a Bonnie a Clyde posunutí do 22 století a přes veškeré akce je to jen nuda,nuda a zase nuda. Místní hodnocení nechápu a tři hvězdy dávám jen za to že Každé nové sci-fy je lepší než žádné. Jen pro příště by to chtělo nové herce,scénáristu,režiséra a dobré trikaře...tedy pardon teď jsem si vzpomněl na závěr a naprosto nesmyslnou a idiotskou smrt hlavního "záporáka" a snižuji hodnocení na hvězdy dvě. Po pěti letech 3* přece jen...

Surfařka (2011)

No dlouho se mi nestalo abych půl filmu probrečel a nestyděl se za to. Strašně se mi to líbilo..po těch všech hororech a komediích něco co mě opravdu dostalo a já můžu jen doporučit. Pro mě za plnej počet bodů a ps: Chtěl bych v 58mi letech vypadat a mít takovou postavu jak Dennis Quaid!

Věc: Počátek (2011)

Ale jo...postavy sice dementní,půlka těch lidí nemusela umřít kdyby si o to vysloveně neříkali. Jinak ale příběh slušný, režie a herci taky a efekty na vysoké úrovni. Na to že se jedná už o třetí verzi mě tato bavila zvláště proto že předchází jakoby té od Carpentera a v závěru i hezky naváže. Jen by mě zajímalo (pokud bude film úspěšný) do jakého času a kam budou chtít zasadit pokračování. Je to sci-fy s příšerou a tak si nemůžu pomoct a dávám 4 hvězdy. Jinak by to víc jak 3 nemělo.

Paranormal Activity 3 (2011)

Chtěl jsem dát hvězdy tři..poté co jsem se ale podíval na trailery k tomuto filmu po samotném filmu a uvědomil si kolik práce si s tím režiséři/tvůrci dali jsem se rozhodl pro hvězdy 4. Docela slušné na to že první dva díly pro mě byly jen těsně nad odpadem. Jen tak dál pánové a budu se možná i těšit na další díl!

Strašáci (2011)

Úplně stejné jako originál...bohužel v tom nejhorším slova smyslu. Hodina a půl bezbřehé nudy s nijakými hereckými výkony a ubohým scénářem(námětem) nenapraví ani závěrečná 20ti minutovka která je sice v obou verzích vydařená, ale úplně jak z jiného filmu. V původní verzi byl alespoň Dustin Hoffman, tady ani to ne... Alexandera Skarsgarda a Dominica Purcella mě je líto...ti v tomto nanicovatém snímku jediní byly tou světlou stránkou.

Noc žraloka 3D (2011)

Naprosto průměrný film s vražedným zviřátkem,nic víc,nic míň a proto 50%.

Ďáblovo dítě (2008)

Sláva..po několika hrůzách zase něco docela dobrého. Chvilkami jsem se i příjemně o hlavní hrdinku bál a hlavní záporné postavy byly správně záporní. Slovo "hungry" budu ještě dlouho slyšet a tak to má v dobrým hororu být . Docela vřele bych mohl doporučit nebýt toho podivně náboženského začátku.I tak raději dávám 4 hvězdy..film pro mě tak na 65 procent.