Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Dvě hvězdičky z lítosti. Po pátém díle už to dál nesleduji... Sci-fy to ani nevidělo, komedii také ne(to že vzniklo v Británii??) a je to celé obrovská nuda s příšernými a nehrajícími herci, ale holt místní ovce všichni budou hodnotit stejně.

Mezi vlky (2011)

Spíš pro chlapy a spíš pro ty koho neštve když pár hlavních hrdinů umře.. Liam Neeson jako vždy excelentní herecký výkon (zřejmě by udělal výborný film i z reklamy na tampóny) a nádherná i když drsná Aljašská příroda prostě stojí za to vidět. Kdyby nebylo těch zbytečně přeanimovaných vlků a velice složitého konce(po titulcích) tak bych hodnotil výše...takhle můžu jen 70%.

Zmražená pojistka (2005)

Svým velice zvláštním způsobem se mi to moc líbilo. Nedokážu to přesně popsat, ale možná tím že v tom hrají herci které mám opravdu moc rád ale i tou zvláštní atmosférou (drama-komedie) a vynikající hudbou.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012) odpad!

Chtěl jsme dát alespoň jednu hvězdu,ale bohužel toto je opravdu čistý odpad. Ve filmu nebylo vůbec nic co by se dalo hodnotit kladně. Do teď nechápu proč v tom Perlman a Zane hráli a velice lituji jejich úsudku nebo těch co jim role v tomto hnusu doporučili... Zlatý první a druhý díl koproti tomuto.

Tři mušketýři (2011)

Kde začít? Je to stále ten samý krásný příběh, ale je v mnohém ozvláštněn. Někdy líp, někdy hůř..dám pár příkladů: Líbilo se mi že člověk jako v každém Andersonově filmu pozná jeho rukopis, akce které jsou přehledné, zpomalované záběry, velkolepá a zajímavá výprava, kostýmy. Pak bylo radost vidět Milady de Winter v podání Milly Jovovich..prostě stejně jako když bojuje se zombíky tak i tady je krásná a sexy, ale zároveň ostrá jak břitva. A Christoph Waltz který byl znovu po Hanebných Panchartech skvělý a jeho herectví je jiné a na rozdíl od ostatních tak brilantně slizké! Ale jsou tu i zápory které prostě nejsou přehlédnutelné..Narvat to historizujícího filmu vzducholodě vytvořené podle náčrtu Da Vinciho prostě ne úplně vydýchávám, D'Artagnan je tu hraný klukem kterému opravdu už od pohledu teče mlíko po bradě a je tím až nechutně otravnej a co mě vadilo snad ze všeho nejvíc štvalo je chytání meče za ostří jak kdyby se nechumelilo..prsty hlavním hrdinům zůstávají a střelná zranění je nebolí, to prostě ne. Celkově ale opravdu moc zábavný film na odpoledne. Nezbývá nám pravověrným než se těšit na další díl(který je z konce jasný)nebo spíš na další díl Resident Evil;-)

Válka Bohů (2011)

Neprosto neznámý režisér s naprosto neznámými herci (pardon je tam Rourke, Hurt a McHattie kterého jako jediného osobně mám rád,ale vše otřesné postavy) natočili naprosto příšerný film na který sem se poslední hodinu a padesát minut díval víceméně s odporem. Jediné co se dá hodnotit kladně je neuvěřitelné množství digitální krve a rozbitých,rozčtvrcených, spálených a jinak zohavených lidí při těch několika málo bitkách co ve filmu je k vidění. Vřele doporučuju pro někoho kdo si potřebuje u filmu třeba dojít na nákup, uvařit večeři nebo něco podobně náročného a film může klidně mezitím nechat běžet dál.

Mistrovský plán (2011)

No mistrovské dílo to zcela určitě nebylo, ale pro mě tolik skvělých herců co už se dlouho nikde neobjevili že musím hodnotit více než kladně!! např.:..vlastně proč například když každý kdo se v tom byť jen mihne má za sebou minimálně jeden známý film!! A Alanovi holt ti záporáci jdou tak krásně vtipně slizácky )

Nádherná Zelená (1996)

Rozhodně nekomerční záležitost..zda bych to označil za umění si netroufám říct. V každém případě hodně netradiční a mě se to moc líbilo..zvláště pak scény skoro na konci na fotbalovém stadiónu které mě opravdu rozesmály a takové to "poselství" které z filmu bylo cítit. Není to přehnaně dlouhé tak mrkněte!

Vlastní pravidla (2007)

Velice dobré herecké výkony všech tří hlavních postav a silné nosné téma, které se povedlo kvalitně zpracovat.

Šmoulové (2011)

Hlavně za skvělého Hanka Azariu stálo za to vidět. Moc hezký dětský film:)