• Pohádka

Závan smrti (2007)

Podobné filmy právě nemusím, ale tady mě zajímala Emily Blunt a musím přiznat, že jsem se nenudila jedinou minutu.

Stockinger (1996) (seriál)

Mnohem lepší seriál než milionkrát opakovaný Komisař Rex.

Zapomenutý ostrov (2008)

Film se silnými okamžiky, zábavnými okamžiky a okamžiky, kdy byste plácly režiséry přes tlapy, do jaké unilosti byli schopni zajít.

Královna ročníku (2007)

Naprosto průměrný film, ale protože Amanda Bynes umí mnohem líp kulit oči, pobíhat i usmívat se, snižuji od průměru dolů na dvě hvězdičky.

Hancock (2008)

Souhlasím s Tosim, ten konec byl nečekaný.

Kráska a Ošklivka (2008)

Trochu utahané, víc předvídatelné a o dost víc Paris Hilton, než snesu. Takže. Jedna hvězdička za poslední třetinu a jedna pro maskéry za Ošklivku.

Domácí mazlíček (2008)

Moc jsem od filmu o trochu jednodušší blondýnce nečekala, ale byla to zábava od začátku do konce. Nejvíc mě ale překvapilo, jak moc je Anna Faris v některých okamžicích podobná Goldie Hawn.

Krb bez ohně (1937)

Tři především za R. A. Dvorského, který byl vidět tak málo.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Tak tahle série rozhodně sestupnou tendenci nemá a musím dokonce přiznat, že čtyřka je nejlepší navázání na díl první. Dvojkou jsem byla trochu zklamána, trojka o dost lepší, ale tohle je John McClane jak ho znám. Střepy, vtipný hlášky a nijak rozumem oplývající policie. Jen škoda, že hlavní padouch nedostal v první polovině filmu víc prostoru, ale jen dával rozkazy.