• Thriller

Valentine (2001)

Klasika. Zabiják postupně vyvražďuje krásné mladé a tupé dívky. Plusem budiž, že jsem celý film sympatizoval s vrahem.

100 dní v džungli (2002) (TV film)

Nuda podle skutečné události. Z námětu by si člověk řekl, že stodenní pochod divokou džunglí nabídne napínavý a dramatický zážitek, ale celý film jen postavy v džungli posedávají a vyjadřují stesk po domově.

Srdcová sedma (1998)

Krásný příklad toho, jak jedna zdánlivě nedůležitá situace dokáže změnit celý život.

Miluji tě k sežrání (2001)

Občas nechutná, ale povětšinu času nudná podívaná bez děje. První polovinu filmu se neděje téměř nic a vy jen čekáte, kdy přijde první nechuťárna. Ta přijde, ale nestojí za nic, pak čekáte další polovinu na tu druhou, která také nestojí za nic. Film měl začít přibližně deset minut před koncem a ubírat se rozvinutějším směrem. Ocenit si zaslouží pár statických kamerových záběrů.

Ti druzí (2001)

Zpočátku pomalý rozjezd střídá přituhující atmosféra. Odkaz na Shyamalana tu není jen v podobě Šestého smyslu, ale i snímku Znamení (dupy dupy dup :) ). Párkrát jsem s sebou trhnul a to se mi už dlouho nestalo, navíc při scénách, které jsou dost předvídatelné. Dalším plusem budiž vyústění celého příběhu.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Co dodat? Nic! Kačeří nářez! :)

Rychlá rota (1989) (seriál)

Rota hlodavčích detektivů mě moc nenadchla. Rampa a Skrblík je prostě lepší.

Směr jih (1994) (seriál)

Mnoho dílů po dějové stránce nijak nevybočují z průměru, ale co tento seriál pozvedává na hodnotnou úroveň, je kanadský jízdní policista a chicagský detektiv a především jejich humorné hlášky. Málem bych zapomněl na výtečný hudební doprovod.