• Thriller

Život brouka (1998)

Infantilne barevnoucka, ale zabavna oddychovka, u ktere jsem se dost bavil.

Jízda s ďáblem (1999)

Musím se přiznat, že jsem po první půlhodině málem odešel od televize, jak mě to neskutečně nudilo, ale s dalším vývojem událostí se jednalo o dramatickou podívanou se zajímavým vývojem postav. Nicméně prostoje tam jsou.

Esmeralda (1997) (seriál) odpad!

Slepa krava, co neumi hrat slepou:).

Zvíře (2001)

Predstavitel hl role je fakt komik, ale vsechny vtipne sceny uvidite v traileru.

Znamení (2002)

Shyalamanovy predesle filmy me nenadchli tak jako vetsinu publika (Sesty smysl - pribeh se hlavne ke konci stocil k hovadine, Vyvoleny - naprosto udesne nudne prostoje, ktere kazi celkem zajimavy namet). Pristupoval jsem tedy k tomuto dilku uz s opatrnosti, ale co to... vyborna kamera, dokonale vyuziti prostoroveho zvuku a vytvoreni tak udesne hororove atmosfery. Vynikajici herecke vykony, Phoenixe.. fakt dobry, pro me prekvapko... Skoda tech par nesmyslne strizenych scen do minulosti, ktere sice pusobi logicky, ale na druhou stranu prekazi a kazi tak atmosferu.

Scary Movie 2 (2001)

Naproste zklamani. Tato trapna a nechutna parodie svemu predchudci nesaha ani po prsty u nohou. Jednu hvezdicku za vtipnou akcni scenu s vozickari alá MI:2.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Skvela parodie na zanr teen-horor. Par traparen tam sice je, ale ja to povazuju za jednu z mala zdarilych parodii. Kdo videl nejaky Vriskot nebo Tajemstvi lonskeho leta a nevidel tuto temer dokonalou parodii, at to rychle napravi.

Sedm statečných (1960)

Vyborny western, sic stary, tak se spickovymi akcnimi scenami a propracovanymi charaktery. A hlas Yul Brynnera je fakt skvely. Jen misty je to trochu nuda, ale vzhledem k dobe se to da ozelet.