• Thriller

Conan (1997) (seriál) odpad!

Trpěl jsem celých 15 minut!

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Vyborna gangsterka, jiz dominuje predevsim hlaskovaci Al Pacino. Ani mi nevadilo, ze je tam minimum akcnich scen, ale na detailni rozrezavani mrtvoly fakt nezapomenu:).

Přežít (1993)

Je to zybtečně zdlouhavé, ale jinak zajímavé drama na téma: čeho je schopen člověk, aby přežil.

Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. (2000) odpad!

Snažím se filmy dokoukat do konce, ale tohle nešlo. Já to vzdal v polovině. To je snad největší trapnost ze všech trapáren, kterou jsem měl tu čest shlédnout. Scary Movie je proti tomuto odpadu naprostá bomba.

Vertical Limit (2000)

Akcni nerealisticka podivana s vybornou kamerou. Hvezdicka navic za prostredi, v kterem se film odehrava.

Vikingové (1999)

Pocatecni horrorovou atmosferu stridaji akcni sceny, pri kterych muzete klidne cumet do zdi, protoze na obrazovce je jen tma a obcas se neco neidentifikovatelneho na ni mihne. Na konci jsem aspon cekal vydarenejsi bitvu, jelikoz byl den a... zase nic! Proc? 2* jsou mozna moc.

Vodonoš (1998)

Sandler je vyborny komik, ale tenhle film je proste s*acka. Nicmene fotbalove sceny, kdy Sandler utoci na hrace jako na lidi, ktere ho v zivote necim nastvali, jsou k popukani.

Vyjednavač (1998)

L. Jackson (jako vzdy) a Spacey ve skvele herecke forme. Sceny vyjednavani mezi sebou jsou excelentni. Zbytek - klise.

Vyvolený (2000)

Shyamalanuv nejslabsi snimek. Neuveritelne rozvlacny pribeh zachranuje jen zajimave rozuzleni a herecky vykon L.Jaksona.

X-Men (2000)

Coze? Tohle je pohadka pro deti s naprosto klisovitym pribehem, kdy predem vite, jak to skonci, takze se nemate na co tesit. Nektere akcni sceny jsou vyborne natocene a Wolverine zachranuje zbytek. Jinak je to nepovedena komedie.