Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Začal jsem na to koukat s tím, že to bude ta typická ''Beanovina'', a opravdu to tak dopadlo, byla to správná ''Beanovina''! Každý kdo má nakoukané původní Atkinsnovy několika minutové příběhy, tak pozná, že většinu gagů čerpal právě odtamtud, přičemž dle mého názoru čerpal úžasně :) A ještě jedna věc, jakožto ostřílený znalec umění musím konstatovat, že Bean Whistlerovu matku jenom vylepšil :-) 4/5

Proč se vraždí starší dámy (1981) (TV film)

Neslaná, nemastná televizní inscenace s jako vždy, už i v určitých letech, mimořádně úžasnou Natašou Gollovou. První polovina bavila, druhá neurazila, ale bez přítomnosti Nataši to bylo o něco nudnější a místy poněkud bez života. Špatné to nebylo, Nataška s Jiřím Adamírou byla příjemná dvojice na sledování :) P.S. Trvalá od Květy Fialové vypadá naprosto hrůzně.. 3/5

Křidýlko nebo stehýnko (1976)

Už od naprostého začátku, který diváka naplní samým nadšením z úžasné úvodní znělky, je to jenom čím dál lepší. Jeden z nejlepších filmů s mistrem komedií, Louis de Funèsem. 5/5

Oskar (1967)

Kufříkové šílenství s maniakálním Funesem v hlavní roli, který se z toho všeho už naprosto zbláznil. Nabité humorem, zamotané do bodu naprostého zmatení a hromada skvělých hlášek. Vynikající komedie. 5/5

Pavučina (2023)

Mamka úplně drblá, taťka Homelander (doslova) a jedna zeď s jednou.. příbuznou. Pavučina mixuje pěkný nápad s příjemně temnou realizací příběhu o zvláštní rodině se zvláštními tajemstvími. Napětí funguje parádně, film diváka několikrát hodně hezky zaskočí dost nečekanými překvápky a celé to vypadá hodně kvalitně, vzhledem k tomu, kolik nekvalitních ''hororů'' za rok 2023 vyšlo, je to velmi dobré i řemeslně. Zasloužené čtyři hvězdy. 4/5

Přání k narozeninám (2022)

II Viděno na vesnickém letním kině společně se všemi ostatními kamarády vesnickými vidláky. II Tak se rok s rokem zase sešli a když jsem si šel zase po roce znovu sednout na tvrdou dřevěnou lavičku před plátno v krásném nejmenovaném vesnickém rekreačním areálu, šel jsem tam lehce otrávenej. Z technických důvodů totiž došlo ke změně filmů. Místo akčního filmu, na který očividně došly licence, protože si ho pořadatelé ještě den před samotnou akcí očividně pustili sami, byla puštěna nějaká česká komedie. Můj připosraný výraz se však po nějaké chvíli co film začal hrát vcelku výrazně změnil, což jsem, budu zcela upřímný, absolutně nečekal. Nakonec totiž nedošlo k promítání typické novodobé české komedie s kvalitními vtipy jako z Kameňáku (chudáček Zdeněček Troška), nýbrž došlo k promítání akčně/dobrodružně laděného psychologického dramatu se ztracenými dětmi (no stane se no..), gayským párem (jupíí) a autem ve tvaru ryby (?). Dobrá práce - mně to bavilo. 4/5

Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury (1998) odpad!

skoro mi to odprásklo uši když jsem to zapl, takže zvuk - definitivně 10/10, jinak odpad s hromadou zbytečných keců.

Don't Fuck in the Woods 2 (2022)

Hloupé a hloupější, stejně jako první díl. Tentokrát jde sice vidět, že se jedna o vcelku lehounce kvalitnější kousek, ale pořád to neskutečně nudilo. Konec se snažil být poněkud akčnější, ale zdali se to podařilo, to posuďte sami. Mně to přišlo spíše dětinsky přihlouplé. EHM EHM scény byly však rozhodně lepší než v prvním díle. Jinak však pořád stejná nuda jako v jedničce. Dávám tedy jednu hvězdu za sex, jinak byly tentokrát nudné i nepovedené záběry. 1/5

Don't Fuck in the Woods (2016)

Hloupá amatéřina jako prase. Mimochodem, ta samotná bestie co je tam v tom háječku prohání mi připomněla původní Godzillu z roku 1954, přičemž ne, to není pozitivum. Jedna hvězda za nepovedené záběry, které byly mnohem zábavnější než samotný film. 1/5