Případ Thomase Crowna (1968)

Nezáživne natočená kriminálka o bankovej lúpeži a nasledujúcom vyšetrovaní. Väčšina filmu sa nič nedeje a nezachráni to ani chémia medzi hlavnými predstaviteľmi a ich flirtovanie.

Lassie se vrací (2020)

Milý rodinný film s hlavným hrdinom krásnym psom, ktorý hľadá cestu domov. Pes podáva výborný výkon, takže spokojnosť.

Miloš Forman: Co tě nezabije… (2009)

Ucelený medailónik o úspešnom režisérovi, ktorý sa dokázal presadiť aj v USA. Dokument sa venuje kariére Miloša Formana a jeho spomienkam na natáčanie plné rôznych pikošiek a zaujímavostí.

Cesta zpátky (2020)

Hlavný hrdina, ktorý utápa svoju depresiu v alkohole,  dostane šancu koučovať slabý basketbalový tím. Filmu rozhodne chýba drajv a väčší optimizmus, ale do žánru neprináša nič nové.

Bez dechu (2011)

Po tom,  ako hlavný hrdina objaví svoju fotku na zozname unesených detí, jeho život sa otočí o sto osemdesiat stupňov a ocitne sa na úteku. Od určitého momentu film naberie zbesilé tempo a nepovolí až do konca. Dej je prekombinovaný, ale aj tak ide o obstojný akčňák. Lautner je drevený, ale typovo sa do role hodí.

Vytoč mého agenta (2024) (seriál)

Komediálny mini seriál odohrávajúci sa v neokukanom prostredí filmovej agentúry, v ktorej agenti neustále klamú a manipulujú medzi sebou alebo hercov. Zaujímavým obzvláštnením je, že v každej epizóde sa ocitne herec hrajúci sám seba.

Milionový závod (2001)

Bláznivá komédia o závode, ktorého sa zúčastňujú rôzne pochybné existencie. Tí sa dostávajú do absurdných a humorných situácií ako sa snažia zaobstarať si dopravu. Proste je to veľká sranda. Film sa nevyhol ani pár nevkusným vtipom a trápnosti, ale to k tomu patrí.

Godzilla vs. Kong (2021)

Digi bordel, nezaujímavý ľudský príbeh a postavy, nulové emócie. Páčila sa mi iba scéna cesty do stredu Zeme.

Láska na kari (2014)

Čakala som, že film bude o vysokej gastronómii a chuťové a čuchové vnemy sa na mňa prenesú cez obrazovku alebo vtipná komédia o dvoch konkurenčných podnikoch. Film nie je nič z toho, je plný nezaujímavých postáv a romantika tiež nefunguje. Vyložene sa mi páčila len scéna robenia omelety.

Výlet s mámou (2012)

Príjemný road movie o vzťahu matky a syna. Postava matky je roztomilo bláznivá a Rogen pre zmenu nehrá debila. Humorných situácií mohlo byť viac. Páčilo sa mi dianie vo Vegas. Koniec pohladí na duši.