Světlo a stíny (2021) (seriál)

Moc pěkné.Já se dobře bavil.První série každý díl bezvadný a dynamický děj.Efekty na výborné úrovni.Uvidíme jak to bude pokračovat dál.Zatím má seriál našlápnuto na opravdu skvělou podívanou.

Národ Z (2014) (seriál)

Ale jo.Je to sice Asylum a od toho se odvíjí ostatní jako je logika chování postav i samotného děje,ale na druhou stranu je to zřejmě sice nechtěná,ale docela podařená parodie na Živí mrtví.Pokud tohle nebere člověk vážně,ale přistupuje k tomu jako k parodii,tak to koukatelné je.Nesmí se v tom hledat nějaká logika a nesmí se člověk divit mnohdy naprosto praštěnému a nelogickému chování hlavních postav.Ano s vážným pohledem by to byla naprostá zhovadilost,ale při sledování s nadhledem je to oddychovka nad kterou prostě není radno přemýšlet,ale brát to pouze jako béčkovou parodii na zombie filmy a seriály,které jsou tam dokonce zmíněny (Úsvit mrtvých).Takže i když je to nechvalně známé Asylum,tak je to koukatelné.Prostě tenhle seriál si na nic nehraje a je to prostě akční komedie se spoustou hovadin,které ovšem běžně v komediích bývají a jinde u jiných společností se nad nimi nikdo nepozastavuje a hodnocení se dávají vysoká.Tohle tady dostává odpad,protože je to prostě Asylum.

Haunted (2018) (seriál)

Dalo se na to dívat.Jen je zajímavé jak tady někteří "odborníci" tento počin hodnotí odpadem a takové sračce jako jsou Pokémoni dají 4 hvězdy.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Kdyby ve filmu bylo třeba, že se rozvedl a znovu oženil, tak by to bylo v pohodě, ale nahradit Rachel Weisz herečkou co na její hezký vzhled nemá ani náhodou a vystupuje přitom jako ta původní O¨Connelová je zhovadilost. Film navíc žije jen dík digitálním trikům a je to dost nastavená kaše. Kdyby to byl samostatný film bez spojitosti s dvěma předchozíma, tak by to bylo lepší. Stačilo dát název Hrob dračího císaře a bylo by to hned jinak hodnoceno. Takhle to je pouze slabý odvar dvou předchozích Mumií.

Božena - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Minisérie bohužel naší nejznámější spisovatelku vypodobnila jako sebestřednou až chorobně emancipovanou a sobeckou krávu, které jsou přednější její milenci než vlastní děti. Manželovi neustále zahýbala a ten hysterický záchvat když jí opustil milenec a dík tomu na sebe vlastně práskla nevěru, snad ani není pravda. Připadne mi, že tvůrci jí přisoudili i dost hlouposti. Takže mám z celého díla pocit, že tohle se opravdu nepovedlo. Navíc Geislerová se na tuhle roli obličejem vůbec nehodí, protož podle dobových obrázků a fotek byla Němcová docela pohledná ženská což zrzavá Geislerová rozhodně není. Takž podle tvůrců byla Božena Němcová sobecká coura co stavěla vlastní zájmy i nad rodinu.

Nepřítomnost (2011)

Ale jo, docela dobrý film s dobrou atmosférou. Tedy pouze pro ty co mají takový typ filmů rádi. Ti ostatní by to neměli hodnotit, protože je to to samé jako kdyby někdo kdo nemá rád romantické filmy je hodnotil a samozřejmě jako pro něho odpad. Někteří jedinci tu standartně vyblijí ta svá sračkoidní hodnocení aniž by jim došlo, že žánr, který jim nesedí nemají vůbec hodnotit, protož jejich hodnocení není objektivní. Za mě si tento film rozhodně nezaslouží odpad. Je lepší než mnohdy lépe hodnocené zoufalosti.

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda) odpad!

Renč prostě dokázal, že není dobrým režisérem kriminálního seriálu (on teda není dobrý režisér vůbec). Měl by se dál raději věnovat točení videoklipů a reklam.Tohle byl průšvih.Čvančarová se naprosto na takovou roli nehodí už se svými proporcemi. vypadá jako almara kterou oblékli do oblečení.V té čepici vypadá jak zastydlá puberťačka, prostě zoufalost.Jediný kdo byl dobrý byl Dvořák.Ale příběh zoufale jednoduchý až prostoduchý a tudíž předvídatelný.Ne další díl už rozhodně nedám, tohle bylo jak parodie na kriminální seriál, ukázka jak se tenhle žánr rozhodně točit nemá.

Vlastníci (2019)

Podle mě v kině ztracený čas.Dobré tak na odpoledne do televize.Ale celý film zasadit do jedné schůze SVJ a jen ukázat jací jsou lidi idioti a mnohdy nenažraní, vyčůraní a bezohlední sobci,to mi nepřijde jako moc vtipné,ale spíš k pláči.

Čarodějovy hodiny (2018)

Tohle bohužel není pro děti a duševně chudší jedince.Ti to nepochopí.A stejně tak by to neměli hodnotit ti jejichž žánrový zájem je někde jinde.Někteří jedinci tohle ohodnotí třeba i jako odpad a u Lego příběhu slintají blahem a prdnou mu plný počet hvězd.

Máma (2019)

No není to špatné,ale je to založené hlavně na tom,že některý z těch puberťáků pravidlo nešmejdit po baráku poruší.Drzost amíků je v tomto pověstná,že vlezou bez dovolení kamkoliv.Ale kdyby se toto porušení pravidel neudálo,tak by těžko mohla nastartovat ta brutálnější fáze filmu.Jako dějově a námětově tedy slabší.