Spectre (2015)

Nejslabší díl s Craigem.Zbytečně dlouhý,spousta hluchých míst a plků.Klidně to mohlo být o hodinu kratší.

Jménem krále (2009)

Mě se takové historické detektivky líbí.Bylo to dobře natočeno,skvělé herecké obsazení.Za mě dobrý.

Člověk z ledu (1984)

Na dobu vzniku to docela jde.Není to sice žádné veledílo,ale koukat se na to dá.Prostě to není zrovna pro klub náročného diváka,ale takový slabší průměr.

Hellboy: Královna krve (2019)

Ta akce s obry působivá,monstra z pekla na konci taky pěkná,docela dobré akce pěkně hnusná baba Jaga,pěkná Milla.No ale jinak prostě béčko.Hellboy s Ronem Perlmanem byl přece jen lepší.

Život (2017)

Docela dobře natočený sci-fi horor.Vetřelce si vypěstovali v Petriho misce sami a taky na to dojeli.Ten konec byl hodně dobrý.A vůbec jsem se u tohoto filmu nenudil,protože děj měl spád.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Vizuální stránka filmu docela jde,ale jinak je to prostě béčková podívaná se slabším scénářem občas hloupými dialogy a místy nelogickým dějem.

Skutečné vraždy: Ztracená lebka (2015) (TV film)

Zoufale roztahané.Hlavní představitelka je umíněná blbka co si hraje Sherlocka Holmese a otravuje s tím okolní sousedy.

Záhada Blair Witch (1999)

Jako skutečný horor to funguje,temná napínavá atmosféra s lekačkami.Dobře natočené.

Král hadů (2005) (TV film) odpad!

Měl jsem možnost náhodou podívat se na tento pokus o film dokonce s Baldwinem v hlavní roli.Buď je na tom tak špatně,že leze do takových zoufalostí,nebo to dělal z nudy ve volném čase.Film jsem ani nedokoukal,protože to se prostě nedalo.Nestává se mi to často,ale když se najde něco takového,tak na to prostě nemám,abych to sledoval až do konce.