Princip slasti (2019) (seriál)

Je to dobře natočená kriminálka.Není pro primitivy,ti to nepochopí a případně i odsoudí.Prostě hlupák co si myslí jak je chytrý a zkušený to odsoudí,protože na tohle holt rozumově ještě nedozrál.Dobrá atmosféra a zajímavý scénář.

Jack Frost (1998) odpad!

Neuvěřitelná kravina.Tohle může napadnou jen ty praštěný amíky.Není za co dát aspoň jednu hvězdu,protože námět jak se fotr promění ve sněhuláka,mohl napadnout jen totálně sjetej,nebo slabomyslnej mozek.

Willow (1988)

Škoda,takové filmy se už dnes téměř nenatáčí.Skvělý fantasy film.Víc takových a bylo by na co koukat.Lepší než násilné akční scény s mimozemskými potvorami.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

To ja taková hovadina,že jsem hodně dlouho blbější pohádku neviděl.Ten dvouhlavý drak,ten se teda hodně nepovedl.Gott je tam trapný s tou svou hodně špatnou slovenštinou,ale zřejmě si prosadil,aby tam Rapoš obsadil i jeho dvě dcery.Celkově hrůza hrůzoucí.

Ve jménu krále (2007)

Jasone,Jasone,do čeho jsi to proboha vlezl,máš to zapotřebí?!To už se rovnou můžeš stát dvorním hercem studia Asylum.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Už druhý Kameňák nestál za nic.Tohle je Troškovo delirium.Tady už prostě nemohl být při smyslech a je vidět,že i známí a dobří herci za prachy vlezou do kdejaké hovadiny.

Všechno nejhorší (2017)

Taková obdoba filmu Na Hromnice o den více.Jen s tím rozdílem,že ta trubka co se v časové smyčce ocitne se musí nechat mockrát zabít jenom proto,aby pomalu zjistila kdo je jejím vrahem.Bohapustá vykrádačka starého filmu.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Spiderman měl zůstat jen jeden bez dalšího pokračování.Každé další pokračování je totiž pouze horší a horší a většinou už to není ani o ději,ale pouze o množství digitálních efektů.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Vždycky mě děsilo,když filmaře napadne pro zvýšení atraktivity dát do jednoho filmu proti sobě dvě postavy s rozdílných komixů.A teď kdo z koho.To je takový ten dětský nápad,kdo by vyhrál,jestli ten či onen.Ano to mě a asi nejen mě napadalo v dětství.No v reálném světě těchto postav je ovšem málo reálné,že by se tyto dvě postavy mohly potkat,protože Batman žije ve smyšleném městě a je frajerem pouze v tomto městě Gothamu,Superman žije v reálném světě a zachraňuje minimálně USA,když ne rovnou celý svět.Tak jak by se mohli potkat,že?Navíc Superman je prakticky nezničitelný a má své schopnosti vrozené,proti němu je vlastně Batman jakožto obyčejný člověk,který vše musí dohánět jen technickými vychytávkami,zoufalec co by musel na každém kroku dostat od Supermana výprask.Takže koho mohlo napadnout,že by se tyhle dvě postavy mohly vůbec měřit.Vždyť film by mohl trvat jen pár minut se scénářem kdy by prostě Superman vynesl Batmana až na oběžnou dráhu a tam ho ponechal jeho zmrzlému osudu a bylo by vystaráno.No já vím fandům tohoto žánru by tohle asi nestačilo,ale mě jo.Technicky dobrá podívaná,námětově a dějově slabota.Tedy film pouze pro fandy tohoto žánru a děti.

Rambo: Poslední krev (2019)

Sly má prostě ten zlozvyk oprašovat zašlou slávu svých starých rolí dalším nastavováním kaše.V případě Ramba to měl nechat maximálně u toho třetího dílu a udělal by nejlíp.Rambo je kultovní klasika,ale jen ty první dva filmy,ten třetí už byl slabý,ale tohle už je křeč.Doufám,že nenatočí ještě Ramba 14 dní před smrtí.Vzhledem k tomu,že jeho hvězda pomalu zapadá a nových kvalitních filmů s ním valem ubývá,tak se snaží vracet k postavám co mu zajistily slávu,ale to je nešťastný krok zpět.Spíš by se měl smířit s tím,že už má holt věk kdy by mohl být v akčních rolích trapný a přeorientovat na jiný žánr.Dřív než spadne do hnoje špatných filmů a trapných rolí jako se to stalo Stevenu Seagalovi.