Crazy Joe (2013)

Jason je tady od hromadného zabíjení umírněnější a celý film působí jako,že někdo nad jeho scénářem i přemýšlel a nesnažil se "oživit" film nereálnými akčními scénami,kdy se do hlavního hrdiny z hromady nepřátel nestrefí žádný a naopak klaďas to likviduje co kulka to přesný zásah.

Čarovný kamínek (2019) (TV film) odpad!

Tak tohle opravdu nešlo.Nuda od začátku do konce.Čekal jsem kdy se konečně začne něco dít a když bylo 15 minut do konce a furt se nic nedělo,bylo mi jasné,že tohle je průser.Mladý zlý blb tam vyhrožuje postřílením všech a všeho jednorannou bambitkou,král lesa se zmůže akorát na poslání pár vlků.Herecké výkony nepřesvědčivé,dialogy primitivní až zoufalé.Pohádkám odpad nedávám,ale tohle prostě není ani na jednu hvězdu.

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012) odpad!

To je tak hrozný,že se na to nedalo koukat ani do konce.Takhle pošlapat bezvadnou komixovou předlohu,to je síla.Myslel jsem že takové paskvily se natáčejí jen v USA,ale tohle mě přesvědčilo,že debilové v roli režiséra takového kalibru a filmy ála Asylum jsou i v Evropě.

Zvíře (1977)

Moje nejoblíbenější komedie s Belmondem.Nemá chybu.

Čertí brko (2018)

Katastrofa!Jít na tohle do kina,tak by to byly vyhozené peníze.Tohle není pohádka,ale ani parodie na pohádku.To je obyčejný paskvil.Čerti si nechají vykrást peklo,Lucifer chodí s klackama místo rohů,zřejmě má stejný problém s kouzlením,jako ostatní,protože do pekla chodí pěšky.Prostě zoufalost nad zoufalost.Tahle pohádka je tak hloupá,že jsem dlouho hloupější neviděl.Nechápu jak do tohohle mohl Vetchý vůbec vlézt.Jednu hvězdičku za pár vtipných gagů,jinak je to hovadina pro primitivy,nebo malé nenáročné děti.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Tady je vidět,že i bez hromady triků a speciálních efektů se dá natočit pěkná pohádka s dobrým příběhem.Mělo to i vtip.Já jsem se rozhodně nenudil.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Pěkně udělané.Animace a to ztvárnění postav dobře vytvořené.Příběh super.Nechápu nízká hodnocení.I namluvení postav dobré.Já se bavil.Mě se to líbilo.Nejde to srovnávat s americkou tvorbou.Ta je v těch 3D filmech mnohdy zbytečně přehodnocená a někdy nestojí za nic.Tohle bylo na české poměry skutečně povedené dílko.A jestli to není vyloženě nečí šálek kávy,tak to raději nemá ani hodnotit,protože hodnocení nemůže být objektivní.Příběh měl logiku i spád a není nejmenší důvod ho zatratit.Tady jsou opravdové 3D kraviny hodnoceny vysoko,přitom příběh je mnohdy dějově pro dementy,ale je to holt třeba od Pixaru,tak to nemůže být špatné.Omyl!Může,peníze nejsou všechno.Někdy levnější film může a je lepší,než ten drahý.A jestli tady někteří "fundovaní" hodnotitelé myslí,že Tománek odvedl špatnou práci,tak ať zkusí napsat lepší námět a natočit lepší film než on a pak se uvidí.Nula nemůže hodnotit jedničku.

Lincoln (2012)

Natočeno docela nudně.Film má sice něco do sebe,ale je to spíš pro skalní žrouty dějin USA.

Útěk z New Yorku (1981)

Výborný scénář,poutavý děj a dobře herecky obsazeno,to je prostě Carpenter.

Kouzelník Žito (2018) (TV film)

Tahle pohádka se silně nepovedla.Nechápu co je na ní výpravného.No asi to,že se vypravili s kamerou taky ven do exteriéru.Jinak je to opravdu zoufalost.Když jsem jí viděl jako premiéru,měl jsem problém to vůbec dokoukat do konce.