Šmoulové 2 (2013)

Pitomost a nástavba jedničky.

Fletch (1985)

Dobrá oddychová krimi komedie u které nemusíte nijak přemýšlet.Má to spád dobrý příběh,tak není co řešit.

Chyťte tu dívku (2002) odpad!

Bezva,pár smradů školou povinných místo aby byli ve škole se rozhodne vyloupit banku.A zvláštní je že rodiče ani neví,že nechodí do školy.Tak naivní film,že by to mělo být spíš na stanici ČT:D.Ve dvanácti letech chtít vyloupit banku,to je dost uhozený.

Veterán (2020) (TV film)

Tak ten konec mě dostal.Co to jako mělo být?!Kde je nějaká pointa?Jako příběh se to vyvíjelo dobře,ale nakonec se to celé nějak zkazilo.

Greta - osamělá žena (2018)

Když tomu někdo nerozumí,ať to raději nehodnotí a dívá se na kreslené pohádky na které rozumově snad stačí.Tohle rozhodně na aspoň tři hvězdy určitě je.Na svou dobu v které měl být natočen dobrý film.Dnes už je divné když někdo něco takového natočí.Patřilo by to tak do devadesátých let.Ale dobrý.

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Na tohle může koukat jen zoufalec co mu na televizi jde naladi akorát Tv Barrandov.

Smrt z podzemí (2007) (TV film) odpad!

Kevin Sorbo hraje v béčkách,ale tohle je na konci abecedy.Kevine běž raději dělat reklamy.Ty jsou většinou taky blbé,ale trvaj jen chvilku a vyděláš to samé.

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad) odpad!

Namistrovaný blbec co si o sobě myslí,že je jediný kdo může okolo gastronomie někomu radit.Znám osobně jeho bývalou učitelku co měl na praxi.Podle ní to byl lempl co jako kuchař málem propadl.Tady ho dostal někdo vlivný do televize a je z něj hvězda.Jiným radí a dělá chytrého a sám má ve vlastním podniku bordel.Těžce studené prostředí a jídlo drahé jak prase a přitom snad ohřáté v mikrovlnce.Tak na co si tenhle idiot vůbec hraje a proč mu to lidi žerou?!Slovník má jak dlaždič a myslí si jak je vtipný.Děs!!Šéfe jdi už konečně do prdele a zůstaň tam navždy!!

Legie (2010)

Na tohle béčko se dá dívat.Nemyslím si,že by to bylo tak špatné jen to mohlo být lepší.Efekty jsou dobré,jen ten příběh pokulhává.Ale mnohdy daleko větší blbost tady má vyšší hodnocení,takže proč by si tohle nezasloužilo aspoň tři hvězdy.Na odpad to rozhodně není.Odpad jsem dal kolikrát pěkným sračkám u kterých se jiní rozplývali chválou a přitom nebylo co chválit.Takže koukat se na tohle dá.Musí si člověk uvědomit,že je to vlastně pohádka akorát že to má v sobě větší potenciál,než jaký tvůrci využili.Škoda.