Čachtická paní (2009)

No není to úplně špatný film,ale je vidět,že nestál moc.Ušetřili tedy i na kvalitě.

Liga výjimečných (2003)

Připadlo mi to docela zábavné.Logiku jsem nehledal a vážnou akci taky ne.Nebylo to natočeno jako akční film,ale spíš jako pohádka pro dospělé.A komu se to nelíbilo,tak má holt smůlu.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Samá americká celebrita z Hollywoodu,ale jinak dějově pusto prázdno.Na to jaké to má obsazení je to nuda.

Bengálský tygr (2010)

Velmi kvalitní horor se sympatickou hlavní hrdinkou.Napínavá podívaná až do konce.Za mě naprostá spokojenost a hodně dobrý závěr.

Jeruzalém: Brána do pekel (2015) odpad!

Hovadina s hovadskou hlavní představitelkou co se tam prohání v chytrých brýlých.Propíchne mečem krk kolegovi a řekne,že se moc omlouvá.No moc mu to nepomohlo.Nakonec se taky přemění a odletí.Většina filmu těžká nuda.Akce a ještě slabá až na konci.Za mě žádná hvězda,protože nevím za co bych jí dal.

Jméno růže (2019) (seriál)

Oproti filmu mnohem více kopíruje tento seriál knihu.Ve filmu byly věci co si scénárista vycucal z prstu,protože v knize je to úplně jinak.Tento seriál se naopak skutečně drží předlohy.Za mě výborné.

Jméno růže - Epizoda 8 (2019) (epizoda)

Kdo četl román,tak ví,že scénář si z něj hodně vzal a je to tím pádem mnohem věrnější,než byl film se Seanem Connerym.Mě se to líbilo.

O Šípkové Růžence (2008) (TV film) odpad!

Jako vždy produkt německé televize dokázal,že němci naprosto neumí natočit pohádku jinak,než že jí totálně zkazí.Všechny pohádky z produkce německé televize jsou odpad.

Drsňačky (2013) odpad!

Neuvěřitelná kravina.Bullocková hraje většinou blbku zralou na zabití.Herečka dle mého názoru těžce průměrná s minimem talentu.