Čarodějnice (2015)

Docela netradiční horor,který nezapadá do běžného dialogového klišé.Ponurá hutná atmosféra,kterou podtrhuje staroangličtina diváka přenese v čase nazpět.

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Dost dobré.Měl jsem obavu,protože když se někdo rozhodne na téma filmu udělat seriál,ne vždy to skončí dobře.Tady se to povedlo.

Řád - Pekelný týden: Část 1 (2019) (epizoda)

Jen blbec může říct, že na Netflixu jsou pitomosti.Tohle je navíc poměrně dobře natočené.Těm kdo nejsou na tento žánr bych doporučil,aby ho raději nehodnotili.Budou za hlupáky.Ať si dál hodnotí svoje kreslené pohádky Teletubies a nepletou se mezi dospělé.

eXistenZ (1999) odpad!

Zoufalost,kravina.K zamyšlení je tam akorát to proč herní ovladač vypadá jako vagína starý báby a kabel jako pupeční šňůra a proč jsou z toho všichni tak vyplesklí.Půl hodiny na začátku se tam řeší proč jeden blb nemá díru u páteře tzv. bioport a pak proč blbka co vymyslela hru hratelnou jen na té vagíně musí utíkat ,aby si tu kravinu mohli zahrát všichni její fandové.

Konec světa (1999)

Jeden z Arnyho nepovedenených kousků.Slabé a dost hloupé.

Insidious 2 (2013)

Opravdu schopné pokračování jedničky.Atmosféra super a děj dobře odsýpal.Ohodnotit tohle méně než třema hvězdama může jen retard co by se měl jít po Večerníčku přebalit a jít spát,protože ničemu složitějšímu,než kresleným pohádkám stejně nerozumí.

Pixely (2015)

Docela se na to da koukat,ale na pět hvězd to určitě není.Tolik může dát pouze retardovaný jedinec,kterého v reálném životě nikdo neposlouchá,tak ty svoje verbální blitky převádí do románové podoby sem.

Ex Machina (2014)

Moc pěkné sci-fi.Já jsem se bavil až do konce.

Possessor (2020) odpad!

Neuvěřitelná kravina bez špetky nějakého dějového spádu.