Antikrist přichází (2017) odpad!

Od začátku debilní film s naprosto nesympatickými herci.Komentáře kameramana jsou jak od dementa.Hovadina střídá hovadinu.Film pro nenáročného slaboduchého diváka.No někomu tohle k nadšení stačí.

Sám v temnotě 2 (2008)

Jednička dobrá,ale tohle měli nazvat jinak,protože to jedničce nesahá ani po kotníky.Vyhozené peníze.Pár dobrých triků je za jednu hvězdu.

Babylon A.D. (2008)

Ale jo,jako oddychovka dobré.Není to pro žádné myslitele ani pro klub náročného diváka,ale to není téměř žádný akčňák,ve většině je zápletka hodně jednoduchá.Kolikrát větší kravina tady dostane čtyři hvězdy za nic,tak proč by tohle nemohlo dostat alespoň tři.Ty si dle mého názoru zaslouží.

Smrtelné proroctví (2016) odpad!

Neustálé přesouvání času v ději filmu z toho všeho dělá jen zmatek,takže divák se v souvislostech naprosto ztratí.Navíc tam jde hlavně o zabíjení lidí a celý film v rámci působí jako schizofrenní zhovadilost,kdy scénárista zřejmě při psaní scénáře hulil dost silný matroš.Dialogy jsou hloupé a jednoduché a hidba je spíš náhodná,než aby souvisela s dějem.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Bohužel se v tomto filmu až moc žvaní.Zbytečně dlouhá stopáž jen kvůli třetině z toho prožvaněné.Příběh je sice dobrý,ale dost si pomáhá právě tím žvaněním.

SuperStar 2020 (2020) (pořad) odpad!

Porota složená z jelit co se mají sami co učit,takže vůbec nemají právo rozhodovat o tom kdo umí zpívat a kdo ne.Mareš je zoufalec jehož zpěv nejde ani komentovat a ta pěvecká embrya,to bych blil.Jediný kdo něco dokázal a má právo hodnotit je Habera,ale tomu se divím,že do téhle sračky s takovou porotou vlezl.No leda,že to udělal pro peníze.To asi jo.

Přání smrti (2018)

Jako vždy nesmrtelný a nezničitelný Flus Williž.Celý zbrocen krví likviduje přesilu za přesilou,že by mu to mohl slavný Chuck Norris jen tiše závidět.Flus totiž v žádném akčňáku neumírá,a když už tak se obětuje hrdinně pro celý svět (Armagedon).Jedině tak a nikdy jinak.Bohužel většina filmu s ním je na jedno brdo.

My tři a pes z Pětipes (1971)

Tenhle film jsem jako kluk miloval.Když ho dávají,tak se na něj vždy podívám.

Monstrum z hlubin (2013) odpad!

Když tam hraje Brian Krause,tak to vždy není ani slabé céčko.Tenhle rádoby herec se nechává zaměstnávat v zoufalostech od Asylumu,takže jeho přítomnost v nějakém filmu znamená,že to nebude ke koukání.Režisér slavného Komanda na stará kolena zřejmě trpí stařeckou demencí,protože to by byla jediná omluva pro natočení takové zhovadilosti.