Blízká setkání třetího druhu (1977)

Tenhle dokonalý filmový zázrak můžu vidět pokaždý,když ho někde dávají.Sám jsem si ho pustil několikrát.Spielberg je geniální už v tom co dokázal natočit bez digitální techniky,bez pomoci počítačů.Kdyby měl dnešní možnosti tehdy,tak by to byl trhák všech dob.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál) odpad!

Opět další z trapných USA výblitků.Škoda komentáře.

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Poslední křeč Pierre Bricea,který celý život žije jedinou výraznou rolí náčelníka Apačů a prostě se nějak nemůže smířit s tím,že už o něj není zájem.Prostě je to Vinnetou v důchodu a měl tam zůstat.

Odplata Wyatta Earpa (2012)

Další důkaz o tom,že dnes už zřejmě nikdo nedokáže natočit kvalitní western jak tomu bylo v 60tých a ještě 70tých letech kdy jich bylo kvalitních natočeno docela dost.

Devil (2001)

Velmi dobře zpracovaná duchařina.Španělé to prostě umí.Příběh ze sirotčince s pumou uprostřed dvora a duch zabitého kluka byl dost poutavý a nejde rozhodně o tuctové dílo.

Rec 2 (2009)

Jednička byla o něco lepší,ale i dvojka se prostě povedla.Prostě hororová jízda jak má být.

REC (2007)

Výborný horor.Španělé dokazují,že tenhle žánr zvládají na jedničku.Doporučuji nudit se nejde,má to spád a o lekačky není nouze.

Paranormal Activity 4 (2012)

No tolikrát nastavovaná kaše je holt holt problém pak co do kvality.Tady prostě tvůrcům došly nápady.Docela už nuda.Nestojí to za delší hodnocení,protože není už co hodnotit,jelikož už je to stále dokola.Třetí díl byl ještě docela dobrý,ale toto už bylo jen jalové plácnutí do vody.

Grave Encounters (2011)

Pravda první půlka byla dost nudná a skoro o ničem,ale pak se to docela rozjelo i ti duchové byli docela pěkní,zvláště ta holka v tom pokoji co se pak otočila no hudlana bych jí teda nedal.Dá se to,když jeden přežije tu pvní část filmu.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Sice dost jednoduché téma,ale vizuálně docela povedené.Ta tvář byla vlastně takovou vizí budoucnosti,že se něco takového na Marsu objevilo a že by to mohlo být realné.No docela pěkně vymyšlené.Dá se to,pro fanoušky scifi je to docela fajn podívaná,ale nelze od toho čekat nějakou hlubší myšlenku.Ta se tam snaží být,ale není.